به‌روزرسان‌های رایگان جدید Final Fantasy 15 معرفی شدند

۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۰

به‌تازگی هاجیمه تاباتا، کارگردان Final Fantasy 15، اطلاعات جدیدی از به‌روزرسان‌های آینده‌ی آن منتشر کرده و طبق گفته‌اش، بازخوردهای عالی این بازی، باعث برنامه‌ریزی برای گسترشش شده‌اند.

هاجیمه تاباتا درباره‌ی این موضوع گفته است:

ما می‌خواهیم که شما به مدتی طولانی از Final Fantasy 15 لذت ببرید. ما به نظرهای شما درباره‌ی بهتر شدن بازی گوش داده‌ایم و علاوه بر محتویات اضافی خوبی که قبلا آن‌ها را معرفی کرده بودیم، در طول سال به‌روزرسان‌های رایگان جدیدی ارائه خواهیم داد.

اسکوئر اینکس بیشتر از این وارد جزئیات نشده اما گفته است که قصد غنی‌سازی جنبه‌های مختلف بازی نظیر بهبودهای گیم‌پلی در چپتر ۱۳ را دارد. اطلاعات دقیق و بیشتر در تاریخ دیرتری ارائه خواهند شد.

بعد از اینکه به‌روزرسان‌های رایگان منتشر شدند، اسکوئر اینکس برروی داستان Final Fantasy 15 و افزودن صحنه‌های جدید تمرکز خواهد کرد. تاباتا گفته است:

ما امیدواریم که به‌طور عمیق‌تر داستان بازی را کاوش کنیم و صحنه‌هایی را بی‌افزاییم که دید دیگری از شخصیت‌ها را ارائه می‌دهند. برای انجام این کار، به وقت بیشتری نیاز داریم و باید صحنه‌ها را به زبان‌های دیگری نیز صداگذاری کنیم. با این حال، هر وقت همه چیز آماده شد، شما را از جزئیات آگاه می‌‌کنیم.

تاباتا همچنین به این موضوع اشاره کرده است که باید به جز ۴ شخصیت اصلی، شاهد شخصیت‌های کلیدی دیگری باشیم. در ضمن، اسکوئر اینکس در نظر دارد که آواتارهایی قابل تنظیم اضافه کند:

ویژگی‌های دیگری که در ذهن‌مان داریم، افزودن قابلیت دریافت آمار از بازی انجام شده و همچنین آیتم‌هایی است که سبک بازی جدیدی را ارائه می‌دهند؛ مانند حرکت کند و حالت God. ما نیز در حال بررسی اندازه‌ی فونت‌ها جهت خواندن راحت‌تر متن‌ها برای زبان‌های اصلی هستیم. علاوه بر این‌ها،  به محتویاتی نظیر باس‌های جدید با پاداش‌ها و دستاوردهای منحصر به فرد یا شکارهای با محدودیت زمانی فکر می‌کنیم.

به علاوه‌ی به‌روزرسان‌های رایگان، گسترش‌دهنده‌های پولی زیر وجود دارند که آخرین موردشان یعنی Comrades، حالت آنلاین Co-Op را به ارمغان خواهد آورد:

  • FFXV Holiday Pack
  • FFXV Booster Pack
  • FFXV Episode Gladiolus
  • FFXV Episode Ignis
  • FFXV Episode Prompto
  • FFXV Expansion Pack: Comrades

بعد از سال‌ها انتظار و تاخیرهای مختلف، Final Fantasy 15 در ۲۹ نوامبر (۹ آذر) برای کنسول‌های نسل هشتمِ ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه گردید. همچنین ۵ میلیون نسخه از این عنوان  راهی فروشگاه‌ها شدند که رکوردی در این فرانچایز به حساب می‌آید و شایعاتی مبنی بر انتشار نسخه‌ی رایانه‌های شخصی در سال ۲۰۱۸ وجود دارند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید