Death Stranding| مدس میکلسن از کار کردن با کوجیما می‌گوید

۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۰۷

یکی از جذاب‌ترین بخش‌های تریلر جدید بازی Death Stranding تایید حضور بازیگر Hannibal و Star Wars: Rogue One یعنی مدس میکلسن بود. میکسلن هم‌اکنون در رابطه با کوجیما و اینکه چرا به سمت این پروژه آمد صحبت کرد.

او در بخشی از تور مطبوعاتی Rogue One طی مصاحبه خود با سایت IGN گفت:

کوجیما یک استاد است. او به مانند کاسپاروف بازی‌های ویدیویی می‌ماند و یک فرد بسیار رویاگر است. کار کردن برروی بازی‌های ویدیویی چیزی بوده که من تا به حال انجام نداده‌ام بنابراین فرصت فوق‌العاده‌ای فراهم شد تا وارد این دنیا شوم.

منظور میکلسن از کاسپاروف، استاد بزرگ شطرنج روسیه‌ای یعنی گری کاسپاروف است. در تریلر جدید بازی Death Stranding که هفته گذشته در مراسم The Game Awards 2016 نمایش داده شد، به‌نظر می‌رسید میکلسن شخصیت منفی بود (چیزی که کوجیما هم تایید کرد) و او توانایی‌های منحصر به‌فردی دارد.

IGN درخواست به اشتراک گذاری اطلاعات بیشتری را کرد اما میکسلن این درخواست آن‌ها را رد نمود و گفت جزئیات بیشتر مدتی بعد منتشر خواهند شد.

در رویداد PlayStation Experience تایید شد Death Stranding با همان موتوری که برای ساخت عناوین Killzone و Horizon Zero Dawn که دسیما نام دارد، ساخته می‌شود.

ممیکلسن تنها فرد با استعداد هالیوودی‌ نیست که در Death Stranding حضور دارد زیرا جدیدترین تریلر بازی تایید کرد کارگردان “هزارتوی پن” یعنی گیلمورو دل تورو هم در آن ایفای نقش می‌کند. ستاره سریال تلویزیونی The Walking Dead یعنی نورمن ریداس هم در بازی است؛ او شخصیت قابل کنترل ما خواهد بود.

Death Stranding در تاریخ نامشخصی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید