گیفت کارت
گیفت کارت

The Last Guardian برروی مدل معمولی پلی‌استیشن ۴ افت فریم دارد

۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۳

دارندگان مدل معمولی پلی‌استیشن ۴ احتمالا باید مدت بیشتری برای تهیه The Last Guardian صبور باشند. ظاهرا افت فریم‌های متداولی در بازی وجود دارند و نرخ فریم را حداقل به ۱۰ کاهش می‌دهند!

The Last Guardian جدیدترین بازی اوئدا یعنی خالق عناوین کلاسیک و تحسین شده Shadow of the Colossus و ICO است. بازی تقریبا به مدت یک دهه در دست توسعه قرار داشته اما پس از تاخیرهای متعدد، سرانجام منتشر شد. با این حال، مشکلات و افت فریم‌های آن مورد انتقاد منتقدان قرار گرفتند و نمرات پایین‌تری نسبت به عناوین قبلی اوئدا را شاهد بودیم.

The Last Guardian برروی یک پسر جوان و Trico تمرکز دارد که در قلعه‌ای مخروبه با انواع تهدیدات به دام افتاده‌اند. هردوی آن‌ها باید با یکدیگر بر خطرات محیطی و نگهبانان دشمن به‌منظور فرار از قلعه غلبه کنند.

به‌نظر می‌رسد مشکلات نرخ فریم The Last Guardian به احتمال بالا ربطی به خود کنسول ندارد. با این حال، Playstation Universe گفته باگ‌ بازی با خاموش و روشن کردن کنسول حل می‌شود.

با توجه به صحبت بازی‌بازان دیگر، نسخه پلی‌استیشن ۴ پروی این عنوان به‌خوبی اجرا می‌شود گرچه اینکه آیا چنین کاری عمدی بوده تا دارندگان مدل معمولی کنسول را به سمت پلی‌استیشن ۴ پرو بکشانند، هنوز مشخص نیست و امیدوار هستیم این مشکل به‌صورت تصادفی پیش آمده باشد.

با توجه به اینکه The Last Guardian یکی از مورد انتظارترین عناوین پلی‌استیشن ۴ بوده، سونی باید هرچه سریع‌تر باگ مربوط به افت فریم بازی را با انتشار یک بهینه‌ساز رفع کند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید