نمرات بازی The Last Guardian منتشر شد

۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۱

سرانجام روز آینده بازی The Last Guardian برای دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار می‌گیرد و هم‌اکنون شاهد انتشار نمرات آن هستیم.

تاکنون بازی با ۳۸ نقد توانسته متای ۸۲ را کسب کند. در صورت انتشار نمرات بیشتر، این پست به‌روزرسانی خواهد شد.

در ادامه می‌توانید نمرات و نظرات منتقدان را مشاهده کنید:

Digitally Downloaded: 100/100

Gameblog.fr: 100/100

اوئدا و تیم او ثابت کردند که جادوی خود را در طول توسعه رنج‌آور و طولانی The Last Guardian از دست نداده‌اند. چیزی که ما اینجا داریم، یک بازی ویدیویی شگفت‌انگیز به‌همراه شخصیت‌های خیره کننده و معماهای هوشمندانه است؛ یک شاهکار هنری که تاثیرگذارترین داستان را در این رسانه تعریف می‌کند.

Meristation: 90/100

The Last Guardian یک انفجار از گذشته است؛ از زمانی که اوئدا ما را با ارتباط بین Ico و Yorda یا جنگ با colossi شگفت‌زده کرد. Trico دست‌یابی جدید او بوده و مناسب شهرت وی است. برخی از مشکلات تجربه بازی را خراب می‌کنند اما حداقل یک بازی با قلب‌های بسیار است!

GameSpot: 90/100

وقتی داستان را به پایان می‌رسانید، سخت است که دوباره سراغ آن نروید و مجددا شروعش نکنید. آزمون‌هایی که پشت سر می‌گذارید، شما را عاشق هر دو شخصیت بازی خواهد کرد اما احساسات Trico موجب می‌شوند باری دیگر به او فرصت دهید تا یک یار صبور و تاثیر گذاری که واقعا لایقش است برایش باشید.

Destructoid: 85/100

در حال حاضر با اطمینان می‌گویم که بااینکه بهترین بازی این استودیو نیست، واقعا کارگردان‌های زیادی مانند اوئدا وجود ندارند و امیدوار هستم به ساخت بازی‌ها ادامه دهد.

Gamer.no: 80/100

Polygon: 75/100

IGN: 70/100

برای تمام لحظات فوق‌العاده از زیبایی مطلق و دلبستگی عاطفی به همدم واقعی خود در بازی، یک سری لحظات مخالف و گیچ کننده که شامل کنترل ناامید کننده و زاویه دوربین می‌شوند، آن حالت را خراب می‌کنند اما به خاطر تجربه بسیاری از لحظات فوق‌العاده زیبایی که در این بازی وجود دارند، تمامی این مشکلات را کنار گذاشتم.

XGN: 70/100

The Last Guardian معماهای زیبایی را ارائه می‌دهد. با این حال، مکانیک‌های گیم‌پلی آن بسیار قدیمی و کهنه هستند. علاوه بر این، بازی به خوبی آنچه که می‌توانست هم نیست.

CGMagazine: 65/100

جایی در زیر گیم‌پلی نه چندان جالب و کنترل دوربین وحشتناک آن، پتانسیل زیادی برای یک بازی بزرگ نهفته است.

نمرات جدیدتر:

The Daily Dot: 100/100

Hardcore Gamer: 100/100

Time: 100/100

Areajugones: 93/100

ZTGD: 90/100

NZGamer: 90/100

LaPS4: 90/100

LevelUp: 90/100

۳DJuegos: 90/100

Playstation Universe: 90/100

VideoGamer: 90/100

Attack of the Fanboy: 90/100

IGN Italia: 89/100

Game Informer: 80/100

در نهایت The Last Guardian راجع به کشیدن سوئیچ‌ها و جست‌وجو در بین شکاف‌ها نیست؛ بلکه در رابطه با لبخند شما هنگام دیدن انجام کاری احمقانه توسط Trico، دلسوزی شما موقع دیدن او در مبارزه و نحوه جبران و کمک شما هنگامی که موجودات در زمانی درست خود را نشان می‌دهند بود. این چیزی است که در بازی دیگری پیدا نمی‌کنید و برای اینکه بگوییم The Last Guardian ارزش تجربه را دارد، کافی است.

M3: 80/100

پس از هشت سال، تجربه The Last Guardian حس سوررئالیستی می‌دهد! آیا ارزش صبر را داشت؟ نظری ندارم! برخی از بازی‌بازان از کنترل‌های بد، گرافیک و زاویه دوربین شکایت خواهند کرد. در طرف دیگر، داستان بازی زیباست و جهان آن به اندازه جهان Shadow of the Colossus و Ico خیره‌کننده است. The Last Guardian برای ما یکی از بهترین ماجراجویی‌ها در سال‌های اخیر بود.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • ROCKSTARR گفت:

  از نظرم این سبک بازی ها سلیقه ای و متای اینجور بازی ها زیاد مهم نیس چون ممکنه یه منتقد عاشقش بشه و نمره ۱۰ و ۹ بده یه منتقد هم با این که بازی خوبی ولی به سلیقه اش نخوره نمره پایین بده من که خوشم اومد از بازیش و حتما باید بازیشو انجام بدم

  0
  0
 • amin.f گفت:

  بازی کردم داستان زیبا پایان قشنگی داشت و واقعا دستشون درد نکنه درسته اینهمه صبر کردیم . بنظر من ارزششو داشت و لذت بردم .دوستان حتما بازی کنید معرکه ست مشکل دوربین هم حل شده

  0
  0
 • bigboos گفت:

  آقا ی راهنمایی میخاستم
  دوستانی ک دارن بازی میکنن.من همون اوایل بازی یجاش گیر کردم.داخل ی قصر متروکس که قسمت ورودیش به اندازه ی خودمه.میرم داخلش ولی نمیدونم چی کار باید کنم.دریکو هم فقط سرش از اونجا رد میشه.هی صداش میکنم سرشو میاره تو میبره بیرون.لطفا راهنمایی کنین Question

  0
  0