انتشار Yakuza: Kiwami و Yakuza 6 در غرب تایید شد

۱۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۳

سری Yakuza همواره به گسترش خود در ژاپن ادامه می‌دهد و با عرضه‌ی Yakuza 5، شاهد بهترین نسخه از لحاظ کیفیت و فروش در سری تاکنون بوده‌ایم. با این حال، این سری در غرب به این بزرگی نیست و همیشه اولویت برای ژاپن قرار دارد. قرار است که در آینده، سه نسخه‌ی جدید از سری Yakuza منتشر شود که به‌تازگی، عرضه‌ی آن‌ها در منطقه‌ی غرب تایید شده که خبر خوشحال‌کننده‌ای است.

همان‌طور که می‌دانید، Yakuza 0 در اوایل سال ۲۰۱۷ در غرب برای پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد و اخیرا نیز عرضه‌ی Yakuza: Kiwami و Yakuza 6 در غرب تایید شده است. اول از همه، شاهد انتشار Yakuza: Kiwami در تابستان ۲۰۱۷ خواهیم بود و برای عرضه‌ی Yakuza 6 باید کمی بیشتر صبر کنیم، زیرا در اوایل ۲۰۱۸ منتشر می‌شود. با این حال، با انتشار Yakuza: Kiwami، شاید انتظار برای نسخه‌ی ششم حداقل کمی راحت‌تر گردد.

Yakuza 0 نیز عناصر جدیدی از گیم‌پلی را ارائه خواهد داد. یکی از نوآوری‌های بزرگ این بازی، قابلیت تعویض سبک‌های مبارزه است، به‌طوری که Kiryu و Majima دارای سه سبک مبارزه‌ی منحصر به خودشان هستند. لازم به ذکر است که این عنوان، در ۲۴ ژانویه‌ی ۲۰۱۷ (۵ بهمن ۱۳۹۵) برای پلی‌استیشن ۴ در غرب عرضه می‌شود.

همان‌طور که سگا قبلا اعلام کرده بود، Yakuza: Kiwami که نسخه‌ی بازسازی‌ شده‌ی Yakuza 1 به حساب می‌آید، تنها عنوانی از سری نخواهد بود که به کنسول نسل هشتم سونی راه می‌یابد و ظاهرا سگا قصد دارد نسخه‌های دو، سه، چهار و پنج را بازسازی کند، گرچه هنوز خبری از آن‌ها نیست.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید