تصاویر جدیدی از شخصیت Raven در Gravity Rush 2 منتشر شد

۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۷

در جریان مراسم PSX 2016، سونی از یک محتوای الحاقی داستانی رایگان برای عنوان دوست داشتنی Gravity Rush 2 رونمایی کرد و طرفداران این بازی را هیجان زده ساخت. حال، پس از این معرفی چند تصویر از این محتوای الحاقی منتشر شده است که بسیار زیبا هستند.

محتوای الحاقی داستانی رایگانی که قرار است برای عنوان Gravity Rush 2 در دسترس قرار بگیرد، Gravity Rush 2: Another Story – The Ark of Time: Raven’s Choice نام دارد و در ماه مارس برای هر کسی که بازی اصلی را خریداری کند، رایگان است. در این محتوای الحاقی داستانی در نقش شخصیت محبوب Raven قرار می‌گیریم؛ کسی که در شماره اول بازی ابتدا به عنوان دشمن Kat شناخته می‌شد اما این دو بعدها با یکدیگر هم پیمان شدند و در پایان دشمن اصلی را نابود کردند. با محبوب شدن Raven، حال سازندگان تصمیم گرفتند یک محتوای اضافه برای شخص او بسازند و طرفداران را بیشتر با او آشنا کنند. از آن جایی که این شخصیت گذشته و پیش داستان مرموز و عجیبی دارد، قطعا این محتوای الحاقی داستانی می‌تواند جذاب باشد.

شما می‌توانید تصاویر منتشر شده از Raven را در محتوای الحاقی رایگان بازی Gravity Rush 2 مشاهده کنید. عنوان Gravity Rush 2 در تاریخ ۱۸ ژانویه سال ۲۰۱۷ به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید