PSX 2016| بازی The Last of Us: Part II رسما تایید شد (به‌روزرسانی)

۱۳ آذر ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۹

سونی مراسم PlayStation Experience را با رونمایی از بازی The Last of Us: Part II به پایان رساند.

این تریلر پیش از نشان دادن لوگوی ناتی داگ، صحنه‌ای از یک جنگل را به نمایش می‌گذارد. از آنجا، شخصیتی را می‌بینیم که شروع به نواختن گیتار می‌کند و مشخص می‌شود که همان Elie دوست داشتنی است! همان که Elie آهنگ می‌خواند، Joel را می‌بینیم که وارد خانه می‌شود؛ خانه‌ای که پر است از اجساد. Joel از او می‌پرسد که آیا قصد دارد با برنامه خود به جلو برود یا خیر و هنگامی که خون از روی صورت Elie به زمین می‌پاشد، عهد می‌بندد که “تک تک آن‌ها را بکشد”.

تاریخ انتشار یا جزئیات دیگری به اشتراک گذاشته نشد و ناتی داگ در صفحه توئیتر خود فقط تصویر زیر را منتشر کرد. سونی تاکید نمود بازی در مراحل اولیه ساخت خود است و برروی موتور ارتقا یافته ناتی داگ اجرا شده بود.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

به‌روزرسانی:

نیل دراکمن در پستی در وبلاگ پلی‌استیشن گفت:

نمی‌توانم بگویم که تا چد گفتن اینکه Elie و Joel برای یک ماجراجویی سخت، دلخراش و احساسی برگشته‌اند من را خشنود می‌سازد. مانند بسیاری از شما، ما هم عشقی عمیق به جهان The Last of Us و شخصیت‌های آن داریم و شاید به نظر برسد که این دنباله از قبل برنامه ریزی شده اما اینگونه نیست. ما می‌دانستیم باید داستانی با ارزش برای گفتن داشته باشیم و شاید از همه مهم‌تر، داستانی شایسته و لایق برای Joel و Elie! پس از اینکه سال‌ها به بررسی ایده‌های مختلف پرداختیم (و تقریبا هم منصرف شده بودیم)، سرانجام داستانی را کشف کردیم که احساس خاصی داشت؛ داستانی که در یک سفر حماسی تکامل یافته است.

دانلود تریلر با کیفیت ۴k

1
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید