قابلیت Crossplay در آخر این هفته بر روی بازی Gears of War 4 مورد آزمایش قرار می‌گیرد

۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۰
این احتمال وجود دارد که بالاخره بازی Gears of War 4 در کشور ژاپن منتشر شود

بنابر اخبار منتشر شده قرار است در آخر این هفته قابلیت Crossplay در بازی Gears of War 4 مورد آزمایش قرار بگیرد تا بدین ترتیب دارندگان نسخه کنسول ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی بتوانند در برابر هم این بازی را تجربه کنند.

به گفته سازندگان یکی از اهداف مهم این آزمایش شناسایی ظرفیت این قابلیت برای فراهم کردن شرایط نبردهای رو در رو ( حالت Versus ) بین این دو پلتفرم در آینده می‌باشد و قابلیت Crossplay فقط برای بازی‌های خصوصی و شخصی کاربرد نداشته باشد.

سازندگان بازی در رابطه با این موضوع عنوان کرده‌اند:

ما همیشه به بازیکنان عنوان Gears of War 4 هم در کنسول ایکس‌باکس وان و هم در رایانه‌های شخصی اهمیت داده‌ایم و به نظرات و بازخوردهای آن‌ها با دقت گوش می‌دهیم. هدف ما از این آزمایش نیز مشاهده نتایجی است که بازیکنان پس از استفاده از قابلیت Crossplay با ما در میان می‌گذارند. بازخوردهای هر دو پلتفرم برای ما مهم است و ما با دقت به بررسی آنها می‌پردازیم.

این آزمایش می‌تواند به تدارک هرچه بهتر قابلیت Crossplay برای بازی Gears of War 4 کمک شایانی کند البته سازندگان در خبری عنوان کرده‌اند که شما شاهد تغییر بزرگی در آخر این هفته نخواهید بود و این کار صرفا برای آزمایش و ارزیابی می‌باشد.

قابلیت Crossplay به بازی‌های رایانه‌هی شخصی هیجان دو چندان می‌بخشد بخصوص زمانی که از این قابلیت برای یک بازی بزرگ کنسول ایکس‌باکس وان استفاده شود.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید