بازی Resident Evil 7 از کیفیت ۴K و HDR در رایانه‌های شخصی پشتیبانی می‌کند

۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۹
شخصیت Chris Redfield به بازی Resident Evil 7 می‌آید!

شرکت کپکام به‌تازگی اعلام کرده است که بازی Resident Evil 7 از کیفیت ۴k و HDR در رایانه‌های شخصی پشتیبانی می‌کند.

علاوه بر اعلام پشتیبانی بازی از کیفیت ۴k و HDR، به نظر می‌رسد بازیکنان قادر خواهند بود تا از قابلیت cross-saving بین کنسول ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی نیز برای بازی Resident Evil 7 استفاده کنند.

بازی Resident Evil 7 در زمان عرضه از طریق فروشگاه ویندوز نیز قابل خریداری خواهد بود بدین ترتیب استفاده از قابلیت cross-saving فقط برای کسانی که بازی خود را از طریق فروشگاه ویندوز خریداری کرده‌اند در دسترسی قرار خواهد گرفت. Resident Evil 7 در زمان عرضه بر روی شبکه استیم نیز برای خرید قرار می‌گیرد و به نظر می‌رسد کسانی که نسخه استیم بازی را خریداری کنند نمی‌توانند از قابلیت cross-saving بین رایانه‌های شخصی و کنسول ایکس‌باکس وان استفاده کنند.

در حال حاضر بازی Resident Evil 7 برای انتشار در تاریخ ۲۴ ماه ژانویه برنامه ریزی شده است. بازی با استفاده از موتور بازیسازی جدید RE Engine توسعه یافته است. سری جدید بازی یک عنوان اول شخص می‌باشد و سازندگان به طرفداران وعده داده‌اند که با عنوانی با اتمسفر بسیار سنگین و ترسناک روبرو خواهند شد.

شرکت کپکام هم‌اکنون یک دمو از بازی را برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ منتشر کرده است، حال باید منتظر بمانیم و ببینیم که آیا برای رایانه‌های شخصی نیز یک دمو از بازی منتشر می‌شود یا خیر.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید