یوبی‌سافت درمورد فروش کمتر Watch_Dogs 2 نسبت به نسخه قبلی خود می‌گوید

۲ آذر ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۴

پیش از عرضه Watch_Dogs 2 شاهد انتشار گزارشاتی مبنی بر پیش‌بینی فروش کمتر نسخه دوم سری نسبت به نسخه اول بودیم. حال با عرضه نه‌تنها پیش‌بینی‌ها درست از آب درآمد بلکه شاهد کمتر بودن آنچه که پیش‌بینی می‌شد نیز بودیم. حال یوبی‌سافت دیدگاه خود را در این رابطه به اشتراک می‌گذارد.

سخنگوی یوبی‌سافت درمورد عملکرد Watch_Dogs 2 در هفته نخست فروش خود چنین گفت:

ما از بازخورد مثبت منتقدین و بازی‌بازان برای عنوان Watch Dogs 2 بسیار راضی هستیم و این نیز خود باعث می‌شود که بازی در بلند مدت موفق باشد. این درست است که در روز اول و هفته نخست عرضه عناوینی بزرگی چه از شرکت ما و شرکت رقبایمان شاهد افت فروش نسبت به نسخه قبلی سری بودیم. اما ما انتظار داریم که فروش Watch Dogs 2 در هفته‌های دوم و سوم از الگوی فروش پیروی نکرده و با افزایش آن روبه‌رو شویم. وقتی یک بازی موفق شود ما شاهد آن هستیم در بلند مدت از طریق گفتگوها و به‌ اشتراک گذاشتن تجربیات، فروش عنوانی زیاد می‌شود و Watch Dogs 2 نیز هم‌اکنون از نظر بسیاری یک ادامه کاملا موفق نسبت به عنوان قبلی است.

پیش‌تر نیز گزارشات خبر از تعداد پایین پیش‌خریدها نسبت به عنوان قبلی را اعلام می‌کردند اما یوبی‌سافت اعتقاد دارد که با پشتیبانی پس از عرضه بازی، فروش عنوان بالاتر می‌رود. همانند آنچه با Rainbow Six Siege اتفاق افتاد. فروش Rainbow Six Siege در ابتدای عرضه خوب بود اما سپس با ارائه به‌روزرسان‌های پس از عرضه و همچنین اشتراک تجربیات بازی‌بازان با دیگران، شاهد افزایش قدرتمند فروش آن بودیم. طبق آمار موسسه معتبر Chart UK عنوان Watch Dogs 2 در هفته نخست عرضه خود، تنها ۸۰ هزار عدد نسخه از بازی را به فروشگاه‌ها ارسال کرده است. در مقایسه باید گفت که نسخه اول Watch Dogs در سال ۲۰۱۲ توانست هنگام هفته نخست عرضه، ۳۸۰ هزار عدد از بازی را به فروشگاه‌ها عرضه نماید.

Watch Dogs 2 هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و سری کنسول‌های پلی استیشن ۴ است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید