کوری بارلوگ: God of War حماسه‌ای جدید است

۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۸

God of War برروی پلی‌استیشن ۴ یکی از امیدوار کننده‌ترین بازی‌های آینده به‌نظر می‌رسد. سازندگان قصد دارند مکانیک‌ها، وسعت، محیط و بازه زمانی این فرانچایز کلاسیک سونی را با نسخه جدید آن گسترش دهند. کوری بارلوگ، کارگردان این بازی که اتفاقا کارگردان God of War 2 هم بوده، در توئیتر بسیار فعال است و به سوال‌های مربوط به بازی و توسعه آن پاسخ می‌دهد بنابراین با وجود اینکه پس از E3 2016 ما چیزی از God of War ندیدیم، هیچ‌وقت آن را فراموش نمی‌کنیم.

برای مثال، در پاسخ به سوال یکی از طرفداران در توئیتر، بارلوگ تایید کرد که بازی حماسه‌ای جدید از God of War است و اشاره نمود بازی داستان جدیدی را آغاز می‌کند و دنباله‌هایی برای ادامه روایت آن منتشر خواهد شد. این یک خبر خوب برای طرفداران این سری است و همچنین یک خبر خوب دیگر هم این بوده که بازی بیش از ۳ سال در دست توسعه قرار دارد. چرا می‌گوییم این یک خبر است؟ زیرا با توجه به میزانی که یک بازی AAA در دست ساخت باشد، این مفهوم را می‌رساند که نسخه جدید God of War به‌زودی به مرحله پایانی چرخه توسعه خود می‌رسد.

نسخه جدید God of War در سال و روز نامشخصی به‌صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. در اولین نمایش گیم‌پلی این عنوان در E3 2016، رازها و نکات بسیار جالبی وجود داشت که تمام آن‌ها را می‌توانید در این مقاله مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید