دو عنوان جدید به‌لیست عناوین پشتیبانی شده نسل قبل ایکس‌باکس وان اضافه شد

۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

دوبازی جدید دیگر از بازی های ایکس باکس۳۶۰ هم اکنون بر روی ایکس باکس وان با بهره بری از قابلیت پشتیبانی از عناوین قبلی قابل دسترسی هستند.

ماکروسافت اخیرا در اکانت توییتر خود اعلام کرد که دو بازی Omega Five و  Military Madness: Nectaris به لیست بازی های پشتیبانی از عناوین قبلی اضافه شدند .

اگر از پیش این دو  بازی را بر روی اکانت خود داشته‌اید، عناوین به زودی به‌صورت خودکار در لیست بازی های شما قرار خواهد گرفت و اگر هم این بازی را از نسل قبل نداشته اید میتوانید با قیمت ۱۰ دلار برای هر کدام آن‌ها را خریداری نمایید.

نوامبر یکی از بهترین ماه ها برای بازی های نسل گذشته و پشتیبانی از آن ها برای ایکس باکس وان بود. مایکروسافت در این ماه بازی هایی همچون Mass Effect 2, Mass Effect 3, Skate 3 و Blue Dragon را بر روی ایکس باکس وان قابل باری کرد.

همچنین تعداد بازی های ایکس باکس ۳۶۰ پشتیبانی شده توسط ایکس باکس وان را از مرز ۲۸۰ بازی عبور گرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Real bad boy گفت:

  دوستان یه چیزی پیش بینی میکنم مثل مایکل پچر ….هر کی اسکورپیو رو بخره به احتمال زیاد سه نسل گیم رو خریده..نسل هفت تائید شده نسل هشتم که هس و با توجه سخت افزار قوی نسل ۹پشتیبانی خواهد کرد..شما ببینید هر نسل تا حداکثر توان کنسول ازش استفاده میشه مثل تامب ریدر ۲۰۱۵ روی ۳۶۰ یا موست وانتد بر روی ps2 پس حتما ۳ نسله میشه اسکورپیو

  0
  0
 • 70 rango iran گفت:

  اخه لامصب red dead یا black ops یا world at war بازی نیست چسبیدی به اون بازیا ۲۸۰ تا بازی از نسل قبل اورده تو خودت چسبیدی به اون سونی ۴ چه میدونی xbox چیا داره که یه xbox بگیر بعد حرف بزن هر کنسولی خوبیای خودشو داره ولی سونی ۴ یهترین نیست xbox هم به ترین نیست

  0
  0