تماشا کنید: یوبی‌سافت جزئیاتی از سیزن پس Watch Dogs 2 منتشر کرد

۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۲۰

یوبی‌سافت از سیزن پس Watch Dogs 2 با یک تریلر و تصاویر جدیدی رونمایی کرده است که در ادامه جزئیات بیشتری را مرور خواهید کرد.

سیزن پس Watch Dogs 2، شامل ماموریت‌های Co-Op جدید، درجات سختی اضافی، لباس‌ها، خودروها و داستان‌های جدیدی می‌شود. محتویات کامل این سیزن پس در زیر به طور خلاصه شرح داده شده‌اند:

T-Bone Content Bundle

 ریموند کنی ملقب به تی-بون، به Watch Dogs 2 بازگشته است و باری دیگر این راننده کامیون را مشاهده خواهیم کرد. باندل تی-بون شامل لباس و کامیون او می‌شود. همچنین شاهد درجه‌ی سختی جدیدی برای فعالیت‌های Co-Op با نام Mayhem در این باندل خواهیم بود که دشمنان جدیدی را با سلاح‌های پیشرفته‌ی آن‌ها معرفی می‌کند.

Human Conditions

با سه مرحله‌ی داستانی جدید، باید از رسوایی‌های صنعت داروسازی سان فرانسیسکو آگاهی یابید و کشف‌شان کنید. علاوه بر این، این محتویات ماموریت‌های حرفه‌ای Co-Op جدیدی را در اختیارتان خواهند گذاشت که شامل Jammer می‌شوند – دشمنی که با داشتن امکانات زیادی، می‌خواهد شما را نابود سازد.

No Compromise

مارکوس وارد داستان جدیدی شده و به یک مافیا روسی راه می‌یابد و از رازهایی پرده بر خواهد داشت که روی دیگر و خطرناک‌تری از سان فرانسیسکو را به نمایش می‌گذارند. همچنین شما می‌توانید حالت Co-Op جدیدی با نام Showd0wn را تجربه کنید که در آن، فقط بهترین بازیکنان جان سالم به در می‌برند.

Root Access Bundle

شخصی ادعا می‌کند که Zodiac Killer به منطقه‌ی Bay بازگشته و پیام‌های جدیدی از مارکوس برای آگاهی از این موضوع دریافت می‌کنند. علاوه بر مرحله‌ی Zodiac Killer، این باندل دارای لباس‌ها، ماشین‌ها، اسکین پهباد و اسلحه‌ی جدیدی است.

Psychedelic Pack

در این بسته، اسکین سلاح، پهباد و ماشین و اسلحه‌ی جدیدی انتظار شما را می‌کشند.

سیزن پس Watch Dogs 2 در نسخه‌ی Gold آن نیز موجود خواهد بود و همچنین می‌توانید به صورت جداگانه با قیمت ۳۹٫۹۹ دلار خریداری‌اش کنید. این عنوان در ۱۵ نوامبر (۲۵ آبان) برای کنسول‌های نسل هشتِ ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ و با کمی تاخیر در ۲۹ آبان برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. اکنون شما را به تماشای تریلر مخصوص سیزن پس این بازی دعوت می‌کنیم:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید