نینتندو از قیمت کنسول سوئیچ می‌گوید

۱۲ آبان ۱۳۹۵ - ۰۸:۰۰

نینتندو تا ژانویه‌ی ۲۰۱۷، جزئیات کلیدی کنسول سوئیچ را به اشتراک نخواهد گذاشت که قیمت هم جزو آن‌ها محسوب می‌شود. با این حال، مدیر نینتندو یعنی تاتسومی کیمیشیما (Tatsumi Kimishima) کمی از قیمت و عناوینی که برروی این کنسول منتشر خواهند شد صحبت کرده است. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

درباره‌ی قیمت سوئیچ، نینتندو گفته است قیمتی را تعیین خواهد کرد که شما از یک کنسول نینتندو انتظار دارید. با این حال، چون سوئیچ یک ایده‌ی نو در صنعت گیمینگ است – به هر دو صورت قابل حمل و خانگی عمل می‌کند – آن‌چنان هم راحت نیست که آن را با کنسول‌های قبلی نینتندو مقایسه کنیم:

درباره‌ی قیمت باید بگویم که طبق صحبت‌های گذشته‌، قیمتی را تعیین نخواهیم کرد که باعث ضربه زدن به فروش سوئیچ شود. ما می‌خواهیم که مصرف‌کنندگان بسیاری از محصولات نینتندو لذت ببرند و به انتظارات آن‌ها از ما فکر می‌کنیم.

علاوه بر این، تاتسومی گفته است که پشتیبانی ترد پارتی از سوئیچ قوی خواهد بود زیرا استودیوها متوجه این شده‌اند که سوئیچ تجربه و راه جدیدی در گیمینگ ارائه می‌دهد، به‌طوری که ایو گیلموت، مدیر عامل یوبی‌سافت نیز نظر خوبی نسبت به این کنسول داشته است.

همچنین از تاتسومی پرسیده شده است که آیا نینتندو سوئیچ شامل بازی‌هایی برای گیمرهای حرفه‌ای می‌شود یا خیر. او هم به صورت کامل درباره‌ی این موضوع توضیح نداده ولی طبق ادعای وی، این کنسول دارای بازی‌هایی برای سنین مختلفی خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید