قسمت اول بازی Batman: The Telltale Series تا تاریخ ۷ ماه نوامبر بصورت رایگان در دسترس خواهد بود

۶ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۴
قسمت اول بازی Batman: The Telltale Series تا تاریخ 7 ماه نوامبر بصورت رایگان در دسترس خواهد بود

به‌تازگی شرکت تل تیل گیمز شرایطی را فراهم آورده تا علاقه مندان در طی یک بازه زمانی محدود بتوانند بصورت رایگان قسمت اول بازی Batman: The Telltale Series را تجربه کنند. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

بنا بر اخبار منتشر شده، علاقه مندان با مراجعه به صفحه فروش مخصوص بازی در شبکه استیم می‌توانند قسمت اول این بازی سریالی را بصورت رایگان برای رایانه شخصی خود دانلود کنند، توجه داشته باشید این شرایط فقط تا تاریخ ۷ ماه نوامبر برای شما در دسترسی قرار دارد.

شما با تجربه قسمت اول این بازی می‌توانید با گیم پلی و اتمسفر حاکم بر بازی که شباهت بسیار زیادی به عناوین قبلی شرکت تل تیل گیمز ( The Walking Dead و The Wolf Among Us ) دارد، بیشتر آشنا شوید.

در بازی Batman: The Telltale Series شما در شهر فاسد و خطرناک گاتهام سیتی با حقایقی روبرو می‌شوید که دنیای بتمن را با مشکلات جدی روبرو می‌کند و مانند همیشه این تصمیم‌ها و انتخاب‌های شماست که در روند داستانی بازی تاثیر مستقیم دارد.

تاکنون سه قسمت از بازی Batman: The Telltale Series منتشر شده است و با عرضه دو قسمت دیگر در چند ماه آینده، پرونده فصل یک بازی بطور کامل تمام می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید