تماشا کنید: تریلر جدیدی از قسمت سوم Batman: The Telltale Series منتشر شد

۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۰

استودیوی تل تیل گیمز امروز تریلر جدیدی از قسمت سوم بتمن با نام Batman: The Telltale Series Episode 3: New World منتشر کرد که به شما نشان می‌هد چه چیزهایی را باید در قسمت سوم انتظار داشته باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

توضیح کلی قسمت سوم از طرف تل تیل را می‌توانید در زیر مطالعه کنید:

در قسمت سوم، پنگوئن حملات بی رحمانه خود را در تلویزیون ادامه داده و شهر گاتهام را در وضعیت وخیمی قرار می‌دهد. شما به عنوان بروس وین / بتمن، وارد جریان «کودکان آرکهام» که در قسمت قبلی معرفی شدند می‌شوید. در همین حین، سلینا کایل مرموز، به صورت مخفی خود را بیشتر به بروس نشان می‌دهد. در این میان، دوست بروس و شهردار جدید شهر گاتهام، هاروی دنت، عمیقا به شخصی متفاوت تبدیل شده است. چه کسی می‌تواند قابل اعتماد باشد زمانی که آینده بروس وین (و بتمن) وابسته به دو روی یک سکه است؟

Batman: The Telltale Series Episode 3: New World Order فردا، ۲۵ اکتبر، برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین اعلام شده که این عنوان در زمانی دیگر برای باقی پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد. شما می‌توانید تریلر جدید و جذاب این بازی را در زیر مشاهده و دانلود کنید. همچنین منتظر نقد و بررسی قسمت سوم از گیمفا باشید.

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید