گیفت کارت
گیفت کارت

نینتندو: تا پایان سال جاری خبری از مشخصات و عناوین سوئیچ نخواهد بود

۲ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۰

درحالی که تریلر معرفی نینتندو سوئیچ، دیدی کلی از این کنسول و ویژگی‌هایش به ما ارائه داد، اما همچنان سوالات مختلف و جزئیات مهمی باقی مانده‌اند که نینتندو باید آن‌ها را در اختیار طرفداران بگذارد. یکی از مهم‌ترین‌ جزئیات، مشخصات سخت‌افزار کنسول و بازی‌هایی هستند که قرار است برروی آن منتشر شوند که البته چندتایشان را در تریلر معرفی دیده‌ایم ولی هنوز رسما تایید نشده‌اند.

شاید برخی انتظار داشته باشند که به‌زودی شاهد اطلاعاتی نظیر مشخصات نینتندو سوئیچ باشیم اما ظاهرا این‌طور نیست. نینتندو طی گفت و گویش با یکی از خبرنگاران وال استریت ژورنال، تایید کرد که تا پایان امسال، جزئیاتی از عناوین و مشخصات کنسول سوئیچ ارائه نخواهد شد.

این موضوع کمی باعث ناراحتی شده است زیرا خیلی‌ها انتظار داشتند که تا چند روز آینده، جزئیات مهمی را از نینتندو سوئیچ بشنوند زیرا تازه معرفی شده است و به خصوص اینکه این کنسول در مارس سال آینده عرضه خواهد شد. تاکنون شاهد اجرای بازی‌های Mario Kart ،The Legend of Zelda: Breath of The Wild، نسخه‌ای جدید از Mario و عناوین دیگری بوده‌ایم. نکته‌ی جالب این‌جاست که در تریلر معرفی نینتندو سوئیچ، عنوان Skyrim برروی این کنسول اجرا شد و همگی نظاره‌گر آن بودیم ولی بتسدا این بازی را برای سوئیچ تایید نکرده است، چه برسد به اینکه یک تریلر مخصوص برای کنسول عرضه کند.

از اخبار مرتبط با نینتندو سوئیچ، می‌توان به اولین جزئیات رسمی، پشتیبانی از آنریل انجین ۴، بازدید ۱۰ میلیونی تریلر معرفی و نظر مثبت ارون گرینبرگ و فیل اسپنسر نسبت به آن و خلاقانه بودنش اشاره کرد. همچنین اعلام شده است که سوئیچ بازی‌های Wii U و ۳DS را به صورت فیزیکی اجرا نمی‌کند و وضعیت پشتیبانی دیجیتالی هم مشخص نیست. این کنسول در مارس ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد و  The Legend of Zelda: Breath of the Wild جزو عناوینی است که می‌دانیم برروی این کنسول منتشر می‌شوند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید