بازی Skyrim برای نینتندو سوئیج تایید نشد

۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۲
The Elder Scrolls

یکی از بازی‌هایی که در مدت معرفی کنسول جدید شرکت نینتندو یعنی نینتندو سوئیچ شاهد آن بودیم، بازی The Elder Scrolls V: Skyrim بود اما بنظر می‌رسد این موضوع به این معنی نخواهد بود که شما امکان اجرای این بازی را برروی این کنسول داشته باشید، یا حداقل براساس صحبت‌های سخنگوی بتسدا می‌توان چنین گفت.

سخنگوی بتسدا در صحبت با GamesIndustry اعلام کرد:

ما خوشحال هستیم که این فرصت را داشتیم تا در تهیه ویدئوی معرفی سوئیچ با نینتندو همکاری کنیم. اما در حال حاضر ما هیچگونه عنوانی را برای این کنسول تایید نمی‌کنیم گرچه مفتخریم که همکاری خودمان با شرکت نینتندو و پشتیبانی از سوئیچ را اعلام کنیم. ما در آینده عناوین قابل ارائه برروی این کنسول و جزئیات آن را بررسی خواهیم کرد.

پیش از این شرکت بتسدا اعلام کرده بود که ساخت بازی‌هایی برای کنسول ان‌ایکس (اسم رمز سوئیچ) چیزی خواهد بود که مطمئناً از سوی آنها دنبال خواهد شد.

در مدت ویدئوی سه دقیقه معرفی سوئیچ، عناوینی همچون Mario مشاهده شدند اما در میان آنها می‌توان تنها از بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild نام برد که بطور رسمی برای این پلتفرم در بازه زمان فعلی تایید شده است. در مدت ویدئوی معرفی همچنین بازی‌های Splatoon و یک بازی NBA 2K مشاهده شدند.

نسخه Special Edition بازی Skyrim، یک نسخه بازسازی شده از این بازی خواهد بود که در تاریخ ۲۸ اکتبر (۷ آبان ماه) برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد، شاید شرکت بتسدا بدلیل پرهیز در تاثیر فروش این نسخه از بازی برروی پلتفرم‌های گفته شده، در این بازه زمانی ترجیح داده باشد تا عرضه آن را برروی سوئیچ تایید نکند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید