سامسونگ از ویدیوی ماد GTA 5 که بمب را جایگزین Note 7 می‌کرد، شکایت کرد

۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۴

اخیرا یکی از بازی‌بازان مادی ساخته است که بمب‌های Grand Theft Auto V را به گوشی همراه Samsung’s Galaxy Note 7 تغییر می‌دهد. این فرد ویدیویی از ماد خود برروی یوتیوب پخش کرد که باعث شد سامسونگ به‌صورت رسمی از او شکایت کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

ماد بسیار ساده است و تنها از نظر ظاهری تغییری در بازی ایجاد می‌کند. شما Note 7 را پرتاب می‌کنید و می‌ترکد. این ماد کنایه‌ای به گوشی Note 7 است که اخیرا بخاطر داغی بیش از حد و انفجارش فشار رسانه‌ای بالایی را به‌سمت خود جذب کرده. پس از انتشار ویدیوی این ماد برروی یوتیوب سامسونگ درخواست برداشته شدن ویدیوی مربوطه را دارد چراکه ادعا می‌کند می‌تواند برروی محصولش تاثیر منفی گذاشته و تبلیغات کذب را انتشار دهد. این ویدیو هم‌اکنون از روی سرورهای یوتیوب پاک شده است اما ماد همچنان قابل دریافت است. ویدیوهای دیگری نیز از تغییر بمب‌ها به Note 7 در فضای مجازی موجود است که باید دید آیا سامسونگ قصد شکایت از آن‌ها را هم دارد یا نه.

Grand Theft Auto V هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۴،‌ پلی استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و ایکس‌باکس وان است. راک‌استار که سازنده این عنوان است، جدیدترین بازی خود یعنی Red Dead Redemption 2 را در دست ساخت دارد که در پاییز ۲۰۱۷ برای کنسول‌های نسل هشتم انتشار می‌یابد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید