گیفت کارت
گیفت کارت

به نسخه جدید Wolfenstein مجددا اشاره شد

۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۴

برایان بلوم (Brian Bloom)، صداپیشه B.J. Blazkowicz در بازی Wolfenstein: The New Order، به‌تازگی اشاره کرده که ادامه این بازی ممکن است در راه باشد. بلوم در مصاحبه جدید خود با TwoLeftSticks گفت لیستی که بتسدا برای E3 2016 آماده کرده بود سر و صدای زیادی به پا کرد و شاید Wolfenstein: New Colossus در دست ساخت قرار داشته باشد.

صحبت‌های بلوم در این رابطه را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید:

اگر به برنامه‌های بتسدا برای E3 2016 نگاه کنید، عنوانی را می‌بینید که به روش جالبی به آن اشاره شده و در لیست می‌درخشد. شاید همین الان که در حال صحبت هستیم هم برروی آن کار می‌کنیم.

در طول کنفرانس بتسدا، یک تصویر ساختگی با حالت CMD.EXE برروی صفحه نمایش داده شد که به‌طور مختصر و مفید عناوین انتشار یافته بتسدا تا دهه ۹۰ را نشان می‌داد. این تصویر شامل بازی‌های سری Wolfenstein مانند Wolfenstein 3D ،The New Order و The Old Blood می‌شود. همچنین یک عنوان ناشناس به نام “The New Colossus” هم می‌توان مشاهده کرد که تاریخ انتشار آن به‌صورت “**-**-**” ثبت شده است. تصویر را می‌توانید در ادامه ببینید:

هنوز مشخص نیست که The New Colossus در حال حاضر چه چیزی است. می‌تواند یک گسترش‌دهنده، بازی کامل یا یک چیز کاملا متفاوت باشد. New Colossus شاید به یک قطعه شعر از Emma Lazarus مربوط شود که علاوه بر ظاهر شدن در مجسمه آزادی، توسط یکی از شخصیت‌های Wolfenstein یعنی BJ Blazkowicz در پایان The New Order خوانده می‌شود.

در یک گزارش مربوط به چند روز پیش از برگزاری کنفرانس بتسدا گفته شده بود آن‌ها قصد معرفی دنباله The New Order را دارند گرچه چنین چیزی اتفاق نیفتاد.

The New Order توسط استودیوی سوئدی MachineGames ساخته شد که بتسدا مالک آن است. درست یک ماه پس از انتشار بازی، کارگردان بازی گفت استودیوی آن‌ها ایده بسیار واضحی برای دنباله‌اش دارند و افزود به ساخت نسخه جدید علاقه‌مند هستند.

در سال گذشته، Alicja Bachleda-Curus که نقش Anya Oliwa در The New Order را داشت هم گفته بود در حال کار برروی “دومی” است که می‌تواند در سال ۲۰۱۷ عرضه شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید