تصاویر جدیدی از Horizon: Zero Dawn منتشر شد

۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۶

Horizon Zero Dawn، عنوان جدید استودیوی گوریلا گیمز که به‌صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود، یکی از زیباترین بازی‌های سال بعد است. اگر تاکنون به اندازه کافی نتوانسته‌اید مناظر طبیعی زیبای این عنوان را مشاهده کنید، مطمئنا از شنیدن اینکه تصاویر جدیدی از بازی به‌صورت آنلاین منتشر شده خوشحال می‌شوید.

تصاویر جدید بازی Horizon Zero Dawn که در ادامه می‌توانید مشاهده کنید، نشان‌دهنده دشمنان و محیط‌های بازی است. ما نمی‌دانیم که این تصاویر مربوط به نسخه پلی‌استیشن ۴ پرو می‌شود یا خیر اما یک چیز قطعی است: آن‌ها به نظر عالی هستند.

  

  

 

ماه گذشته، سونی و گوریلا گیمز چیزهای بیشتری از Horizon: Zero Dawn را به نمایش گذاشتند. همچنین گیم‌پلی نسخه پلی‌استیشن ۴ پروی بازی با رزولوشن ۴k هم در طول این رویداد نشان داده شد که در آن می‌توان دید بازی تا چه حد نسبت به مدل معمولی کنسول پلی‌استیشن ۴ بهتر اجرا می‌شود.

در ماه گذشته همچنین بازی‌بازانی که در Brasil Game Show و PAX West شرکت کردند موفق به تجربه Horizon: Zero Dawn شدند. با توجه به صحبت‌های برخی از آن‌ها، Horizon Zero Dawn با گیم‌پلی بسیار روان و گرافیک عالی خود قرار است عنوان چشمگیری باشد. شما می‌توانید صحبت‌های کامل آن‌ها به‌همراه ویدیوی گیم‌پلی‌ای که تهیه کرده‌اند را در این بخش مشاهده کنید.

علاوه بر این، گوریلا گیمز می‌گوید Horizon Zero Dawn چهار برابر پیچیده‌تر و بزرگ‌تر از تمام عناوین Killzone است و رسیدن به چنین جزئیاتی در یک عنوان جهان‌باز نقش‌آفرینی را دستاوردی بزرگ می‌خواند.

در ابتدا قرار بود عنوان Horizon Zero Dawn سال ۲۰۱۶ عرضه شود اما مدتی قبل سازندگان آن را تا ۲۰۱۷ تاخیر زدند. در حال حاضر تاریخ انتشار این بازی برای ۲۸ فوریه (سه‌شنبه ۱۰ اسفند) به‌صورت انحصاری برروی پلی‌استیشن ۴ برنامه‌ریزی شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید