گوریلا گیمز: Horizon Zero Dawn چهار برابر پیچیده‌تر و بزرگ‌تر از هر عنوان Killzone است

۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۰

رئیس استودیوی گوریلا گیمز یعنی هرمن هالست در یک مصاحبه‌ ویدیویی سایت گیم‌اینفورمر حضور داشت و از همین رو راجع به Horizon Zero Dawn صحبت‌های جالبی کرده است.

هالست در حالی که داشت راجع به بازی صحبت می‌کرد، سعی داشت با مقایسه Horizon Zero Dawn با Killzone میزان پیچیدگی آن را انتقال دهد. صحبت‌های او راجع به این موضوع را در ادامه مطالعه می‌کنید:

این یک پروژه هیولاست. منظور من این است که در بحث میزان ویژگی‌ها احتمالا چهار برابر از هر عنوان Killzone پیچیده‌تر و بزرگ‌تر خواهد بود. چالشی که برای ما به‌وجود می‌آید، این است که Horizon Zero Dawn نه تنها عنوان بزرگ‌تری بوده، بلکه یک IP جدید هم است سپس سبک آن هم برای استودیوی ما جدید می‌باشد بنابراین به عنوان یک استودیو باید افراد جدیدی را در تمام رشته‌ها استخدام می‌کردیم. برای مثال، ما تیم تحقیق‌ کننده‌‌ای نداشتیم.

در بحث فنی، Horizon Zero Dawn احتمالا به علت جهان‌باز بودنش تاکنون برای ما چالش‌برانگیزترین پروژه بوده است. اینکه به چنین جزئیاتی رسیده‌ایم، دستاورد بزرگی است و جهان وسیعی هم برای شما به‌منظور اکتشاف در آن وجود دارد.

در بخش دیگر مصاحبه، هالست همچنین گفت Horizon Zero Dawn همچنان برروی دوش Killzone باقی می‌ماند و چند اصول اساسی‌ای وجود دارد که برای این دو فرانچایز حفظ شده است. اولین آن‌ها، جهانی با داستان علمی-تخیلی بوده که همچنان پایه و اساس دارد و قابل باور است؛ دومین مورد هم مربوط به مبارزات تاکتیکی و سخت می‌شود. شما قبل از اینکه با چیزی بخواهید مبارزه کنید، توانایی‌هایی وجود دارد تا نقاط ضعف آن را یافت کرده و به‌ روش‌های مختلفی می‌توانید وارد نبرد شوید.

در ابتدا قرار بود عنوان Horizon Zero Dawn، سال ۲۰۱۶ عرضه شود اما مدتی قبل سازندگان آن را تا ۲۰۱۷ تاخیر زدند. در حال حاضر تاریخ انتشار این بازی برای ۲۸ فوریه (سه‌شنبه ۱۰ اسفند) به‌صورت انحصاری برروی پلی‌استیشن ۴ برنامه‌ریزی شده است.

Horizon: Zero Dawn یکی از عناوینی است که از قدرت بیشتر کنسول پلی‌استیشن ۴ پرو استفاده خواهد کرد که جزئیات مربوط به آن را می‌توانید در این بخش مطالعه کنید.

وَن بیک، کارگردان هنری بازی، می‌گوید تصاویر بازی کاملا ۴K نیست اما آنقدر به این رزولوشن نزدیک خواهد بود که چشم انسان نمی‌تواند تفاوت‌ها را تشخیص دهد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید