جزئیات بهینه‌ساز جدید بازی Heroes of the Storm اعلام شد

۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۵
اضافه شدن نقشه و قهرمان جدید در آینده ای نزدیک برای بازی Heroes of the Storm

بهینه‌ساز بزرگی هم اکنون برای بازی Heroes of the Storm در دسترس است که شخصیت و حالت جدیدی را در کنار سایر موارد معرفی می‌کند.

این بهینه‌ساز منجر به اضافه شدن Samuro به بازی خواهد شد، او یک Assassin بوده و دارای سرعت بالایی در زمان حملات خود می‌باشد. از توانایی‌های او می‌توان به انجام حرکات خود در خفا و ایجاد تصویری از خود اشاره کرد که منجر به پرت شدن حواس دشمن شده و در نتیجه آسیب کمتری به او وارد خواهد شد. توانایی‌های Heroic او به بازیکنان اجازه خواهد داد تا او را به گردبادی تبدیل کنند.

از موارد دیگر اضافه شده توسط این بهینه‌ساز حالت Brawl می‌باشد. همچون بازی‌های Overwatch و Hearthstone این حالت با تغییر قوانین در هر هفته همراه خواهد بود. بوسیله این حالت قوانینی وجود خواهد داشت که محدودیت‌هایی را برای بازیکنان ایجاد خواهد کرد.

این بهینه‌ساز همچنین محتوای هالووینی را به بازی اضافه کرده است اما قابلیت دسترسی به آن تا پایان رویداد Hallow 2016 وجود نخواهد داشت. این رویداد از تاریخ ۲۵ اکتبر تا ۸ نوامبر (۴ تا ۱۸ آبان ماه) در جریان خواهد بود. پوسته‌های Deputy Valla و Scarecrow Xul نیز در کنار باندل‌های متفاوت Hallow در دسترس خواهند بود. خرید هر یک از این باندل‌ها به شما اجازه خواهد داد تا Eye Pad را دریافت کنید.

دو شخصیت نیز با ارائه این بهینه‌ساز با کاهش هزینه دریافت روبرو بوده‌اند. Greymane اکنون ۸٫۴۹ دلار یا هفت هزار طلا قیمت دارد و Rexxar نیز ۶٫۴۹ دلار یا چهار هزار طلا قیمت خواهد داشت.

در نهایت این بهینه‌ساز هدایایی را برای افراد واجد شرایط در نظر گرفته است. اکنون زمانیکه با یکی از دوستانتان بازی کنید ۲۵ درصد XP دریافت خواهید کرد و در صورت شرکت در یک party با سایر افراد برای شما ۵۰ درصد XP در نظر گرفته خواهد شد که بسته به تعداد افراد متفاوت خواهد بود. اگر شما با دوست خود در یک party شرکت کنید، پاداشی همچون قبل دریافت خواهید کرد. پاداش Hero League بیست و پنج درصد XP و Team League پنجاه درصد XP خواهد بود. همچنین در صورت پیروزی در اولین مسابقه هر روز، شما ۵۰ درصد XP و طلا دریافت خواهید کرد گرچه مسابقات Brawl، بازی‌های سفارشی و حالت‌های آموزشی جزو این پاداش‌ها محسوب نمی‌شوند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید