شخصیت Deckard Cain از Diablo به Heroes of the Storm اضافه می‌شود

۱۸ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۸

دکارد کین (Deckard Cain) از Diablo، به عنوان جدیدترین شخصیت قابل بازی Heroes of the Storm معرفی شد.

این پیرمرد بامزه و خردمند، شهرتش را مدیون حضور همیشگی‌ خود در سری Diablo بوده است. طرفداران عادت کرده‌اند که تنها بازمانده از جادوگران Horadrim را در حال طلسم کردن دشمنان با استفاده از عصای خود ببینند؛ با این اوصاف او یک قهرمان اکشن نیست.

عجیب است که شاهد نقش آفرینی کین در Heroes of the Storm باشیم در حالی که او دشمنان را با عصای خود نابود می‌کند اما استودیوی بلیزارد انترتینمت (Blizzard Entertainment) راه حلی برای این مشکل پیدا کرده است. بلیزارد این شخصیت را در کلاس Support همراه با توانایی درمان بالا، دفع حملات منطقه‌ای و تضعیف دشمنان ساخته است که باعث کارآمد بودن او در میدان نبرد شده و همچنین از آسیب دیدن ویژگی‌های شخصیتی او جلوگیری می‌کند. اگرچه او در نقطه مقابل، سرعت جابجایی پایینی دارد (همانطور که از فردی با این سن و سال انتظار می‌رود) و در مواقع سایلنس، تقریبا بدون کاربرد می‌شود.

در طراحی کین ارجاعات خوبی به Diablo شده است. او معجون‌های درمان را روی زمین می‌اندازد و اولین توانایی قهرمانانه او “مدتی بمان و گوش کن” نام دارد که دیالوگ معروف او در Diablo بوده که باعث به خواب رفتن دشمنان می‌شود. دومین توانایی قهرمانانه او نیز lorenado نام دارد که با گردابی از کتاب‌های کین، دشمنان به عقب رانده می‌شوند.

در نهایت به نظر می‌رسد بلیزارد قدم مثبتی را برای ساخت شخصیت کین که بسیاری انتظار حضور او در عنوانی با سبک MOBA را نداشتند، برداشته است. دکارد کین حوالی فروردین و اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ (آوریل ۲۰۱۸ میلادی) به Heroes of the Storm خواهد آمد. در ادامه شما می‌توانید ویدیوی مربوط به معرفی این شخصیت را مشاهده کنید:

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Lightning گفت:

    جدا اصلا انتظار اومدن کین به هاتس نبود همه سوپرایز شدن وقتی که معرفی شد :rotfl:
    ولی واقعا ساپورت محشریه بلیزارد خیلی خوب روی توانایی هاش مانور داده ! در کل خوش بحال کسایی که دوسش داشتن (من خودم دوست داشتم ایمپریوس از سری دیابلو بیاد :-(( )

    • ghost.007 گفت:

      اون هم میگن ممکنه امسال بیاد این شخصیت های دکارد و فنیکس رو قبلا پیشبینی کرده بودن این ایمپریوس هم تو پیشبینی شون بود اشتباه نکنم به همراه شخصیت های دیگه ای مثل aiden از دیابلو و وینستون و از OW و …