گیفت کارت
گیفت کارت

Through The Woods به‌زودی برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد

۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۰۱:۲۳

سازنده‌ی Through The Woods یعنی آنتاگونیست (Antagonist)، تاریخ انتشار این عنوان را ۲۷ اُکتبر (۶ آبان) اعلام کرده است و به‌زودی شاهد عرضه‌اش برای رایانه‌های شخصی خواهیم بود. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

داستان Through The Woods بدین شرح است:

 

Through The Woods، عنوانی سوم‌شخص و ترسناک است که داستان یک مادر و پسر گم‌شده‌اش در سواحل غربی نروژ را روایت می‌کند. طی بازی، مادر اتفاقاتی که برای پسرش رخ داده را توضیح داده و از ناپدید شدن آن می‌گوید و با زن وحشت‌ زده‌ای روبه‌رو خواهید شد که به‌اجبار برای نجات فرزندش، در چنین موقعیت بدی قرار گرفته و به دل محیطی مملو از اساطیر اسکاندیناوی و افسانه‌های محلی نروژ رفته است.

با Through the Woods، آنتاگونیست حس ترس و رازآلود جنگل را به شما ارائه می‌دهد که این به‌لطف داستانی عالی و قدرمتند و صداگذاری‌های باکیفیت است و جزو عناصر اصلی محسوب می‌شود. این عنوان، تجربه‌ای عمیق خواهد بود که مستقیما شما را با تنهایی و گم شدن در مکانی ترسناک روبه‌رو می‌کند…

در حال حاضر، هیچ اطلاعات رسمی از قیمت Through The Woods موجود نیست اما همان‌طور که گفته شد، این عنوان در ۲۷ اُکتبر (۶ آبان) به‌صورت انحصاری برای رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید