مدت‌ زمان بازی Little Nightmares مشخص شد

۲۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۷

تارسیر استودیوز (Tarsier Studios)، اوت گذشته از Little Nightmares رونمایی کرد و باندای نامکو نیز مدتی قبل، تاریخ انتشار آن را بهار ۲۰۱۷ اعلام نمود که برای عرضه‌ی برای کنسول‌های نسل هشت و رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده است. حال طی مصاحبه‌ی جدیدی با وب‌سایت اُنلی اس‌پی (Only SP)، جزئیات بیشتری از بازی مانند مدت‌ زمان داستانش ارائه شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در ادامه همراه گیمفا باشید.

دیو مرویک، طراح عناصر روایت و داستان بازی، در مصاحبه‌اش از مدت‌ زمان داستان آن گفته و همچنین اشاره کرده که داستان این عنوان، به‌طوری است که جای زیادی برای تفسیر دارد، گرچه می‌توان نتیجه‌ی هم قطعی گرفت. همچنین یکی از کارهایی که سازندگان برای باز بودن دست‌مان جهت تفسیر و نتیجه‌گیری‌های مختلف انجام داده‌اند، این است که هیچ دیالوگی را در بازی قرار نداده‌اند تا داستان بازی را از طریق خود جهان و دنیایش بفهمیم، نه چند خط دیالوگ و میان‌پرده.

در ادامه، وی گفت که به‌دلیل تمرکز بازی برروی کاوش و گشت و گذار در محیط، نمی‌توان مدت‌ زمان دقیق را مشخص کرد ولی طبق تخمین‌های استودیو، این عنوان حدود ۶ تا ۸ ساعت به‌طول می‌انجامد. تاکنون قیمت Little Nightmares مشخص نشده است اما طبق تایید ناشر بازی یعنی باندای نامکو، در بهار ۲۰۱۷ شاهد عرضه‌اش برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی خواهیم بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید