الکترونیک‌آرتز گیم‌پلی Battlefield 1 را هر روز تا زمان انتشار آن استریم می‌کند

۲۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۵

الکترونیک‌آرتز اعلام کرد روزانه گیم‌پلی Battlefield 1 را به‌صورت زنده استریم می‌کند. طی انتشار یک پست در سایت Battlefield 1، این ناشر گفت میزان زیادی از بازی را به نمایش خواهد گذاشت.

صحبت‌های آن‌ها راجع به استریم زنده گیم‌پلی Battlefield 1 به‌صورت روزانه را مشاهده می‌کنید:

ما تمام نقشه‌ها را نمایش می‌دهیم؛ از Sinai Desert تا Suez و Ballroom Blitz. تمام حالت‌های بخش چندنفره هم همین‌طور که شامل حالت‌های کاملا جدید Operations و War Pigeons می‌شود. بازی توسط اعضای تیم جامع Battlefield 1 و همچنین گزوهی از مهمانان ویژه انجام خواهد شد.

استریم زنده گیم‌پلی Battlefield 1 از ۱۲ اکتبر (چهارشنبه ۲۱ مهر) آغاز می‌شود و هر روز تا زمان انتشار نسخه نهایی یعنی ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) ادامه دارد. روزانه دو ساعت از گیم‌پلی بازی به‌صورت زنده در صفحه توئیچ Battlefield در ساعت ۲۳:۳۰ الی ۱:۳۰ بامداد به وقت تهران نمایش داده خواهد شد. برنامه کامل استریم زنده Battlefield 1 را می‌توانید در این صفحه مشاهده کنید.

با اینکه Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود، مشترکین EA/Origin Access می‌توانند از ۱۳ اکتبر (پنج‌شنبه ۲۲ مهر) به تجربه آن بپردازند. کسانی هم که نسخه Early Enlister را خریداری کرده باشند، می‌توانند تجربه بازی را از ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) آغاز کنند.

بتای Battlefield 1 با داشتن ۱۳٫۲ میلیون بازی‌باز به بزرگ‌ترین بتای الکترونیک‌آرتز در تاریخ تبدیل شده است. با توجه به اطلاعات، تعداد بازی‌بازان بتای Battlefield 1 دو برابر از نیروهای بریتانیایی و عثمانی‌ای که در طول جنگ جهانی اول در خاورمیانه مستقر شدند هم بیشتر بود. شما می‌توانید در این بخش جزئیاتی کامل راجع به آمار بتای بازی را مشاهده کنید.

علاوه بر این، ۴۷ دقیقه از گیم‌پلی لو رفته یکی از فصل‌های بازی به نام The Runner را می‌توانید در این بخش مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید