۱۳٫۲ میلیون نفر بتای Battlefield 1 را تجربه کردند

۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۸
تصاویر جدیدی از محتوای دانلودی They Shall Not Pass بازی Battlefield 1 منتشر شده است

به‌نظر می‌رسد Battlefield 1 موفقیت بزرگی برای الکترونیک‌آرتز و دایس بوده است. طبق آمار داده، ۱۳٫۲ میلیون نفر بتای بازی را تجربه کرده‌اند که بتای Battlefield 1 را به بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین بتای تاریخ الکترونیک‌آرتز تبدیل می‌کند؛ حتی بزرگ‌تر از بتای Star Wars: Battlefront که در سال گذشته در دسترس قرار گرفت.

با توجه به اینفوگرافیکی که الکترونیک‌آرتز منتشر کرده، تعداد بازی‌بازان بتای Battlefield 1 دو برابر از نیروهای بریتانیایی و عثمانی‌ای که در طول جنگ جهانی اول در خاورمیانه مستقر شدند هم بیشتر بود. این اینفوگرافیک همچنین میزان بسیاری از آمار دیگر را هم با خود به‌همراه دارد و تمام کلاس‌های موجود در بازی را رتبه‌بندی کرده که بازی‌بازان با کلاس Assault بیشتر به بازی پرداخته‌اند و کلاس Medic کمترین بازی‌باز را داشت.

در ادامه می‌توانید اینفوگرافیک منتشر شده را مشاهده کنید:

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

علاوه بر این، در روز ۱ دسامبر (پنج‌شنبه ۱۱ آذر)، نقشه جدیدی به نام Giant’s Shadow از طریق یک به‌روزرسان به بازی اضافه می‌شود که توضیحات مربوط به آن را می‌توانید در این بخش مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید