تاریخ‌های انتشار Tales of Berseria در غرب مشخص شدند + معرفی نسخه‌ی کلکسیونی

۱۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

اخیرا باندای نامکو تاریخ‌های انتشار عنوان نقش‌آفرینی ژاپنی Tales of Berseria در آمریکا و اروپا را اعلام کرده است. طبق گفته‌ی این شرکت، ۲۴ ژانویه‌ی ۲۰۱۷ (۵ بهمن) شاهد عرضه‌ی بازی در آمریکای شمالی خواهیم بود و ۲۷ ژانویه (۸ بهمن) نیز تاریخ انتشار این عنوان در اروپاست و بازیکنان رایانه‌های شخصی باید آن را از استیم دریافت کنند. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

علاوه بر این، ساکنان آمریکای شمالی می‌توانند از آمازون با قیمت ۱۴۹٫۹۹ دلار، نسخه‌ی کلکسیونی Tales of Berseria را پیش‌خرید کنند که فقط ۱۰٫۰۰۰ نسخه موجود خواهند بود. این نسخه‌ی کلکسیونی، شامل استیل‌بوک اختصاصی، فیگور شخصیت‌های Velvet و Laphicet Chibi Kyun Chara، سه جا سوئیچی انحصاری  ۸-Bit، سی‌دی موسیقی، رمان A Witch’s Tale: A World Full of Daemons، کارت‌های مخصوص و یک کتاب راهنمای استراتژیک می‌شود و اکنون قادر به تماشای تصویری از محتویاتش هستید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • parvaz1 گفت:

  عالی شد In Love
  این عنوان و کلا این سری Tales of رو تنها کسانی قدرتش و کیفیتش رو میدونن که حتما قبلا یکی از شمارگانش مخصوصا شماره های Tales of Xilia رو بازی کرده باشن…
  البته، دقیقا روند کلی بازی همانند سری Final Fantasy هست، یعنی دنیاها و داستان و شخصیت های هیچ شماره اش هم به یکدیگر ربطی ندارند (البته دنیاهای Tales of Xilia و شخصیت هاش، کاملا مربوط به هم دیگه هستند)
  ژانویه ۲۰۱۷ بهشتِ PS4 داران هست، بهشتی که هر ۳ ۴ سال یکبار ظهور میکنه:
  gravity rush 2
  resident evil 7
  yakuza 0
  tales of berseria
  kingdom hearts 2.8

  0
  0
 • Koutaro گفت:

  ای جان…..باید پول جمع کنم باز In Love In Love In Love چقدر منتظر یه قسمت جدید از سری تیلز بودم

  0
  0