کالکشن Uncharted: The Nathan Drake بصورت بازی‌های جداگانه‌ای تقسیم خواهد شد (بروزرسانی)

۱۵ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۲۵

کالکشن Uncharted: The Nathan Drake شامل نسخه‌های بازسازی شده سه بازی اول از سری بازی Uncharted می‌باشد که در ماه آینده بصورت مستقل برای دارندگان پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار خواهند گرفت.

پلی‌استیشن اروپا در توییتر اعلام کرد که در تاریخ ۱۶ نوامبر (۲۶ آبان ماه) شاهد ارائه جداگانه بازی‌های این مجموعه خواهیم بود.

مشخص نیست که موضوع اعلام شده شامل آمریکا یا سایر نقاط نیز خواهد شد یا خیر. باید در انتظار پاسخ شرکت سونی جهت ارائه اطلاعاتی در اینباره بود. حداقل در حال حاضر می‌دانیم که این ارائه در اروپا روی خواهد داد.

پلی‌استیشن اروپا در متن توییتر خود اعلام کرد:

نیاز به تقسیم کالکشن Nathan Drake دارید؟ از تاریخ ۱۶ نوامبر قادر خواهید بود تا نسخه‌های بازسازی شده بازی‌های Uncharted 2 ،Uncharted 1 و Uncharted 3 را بصورت مستقل از یکدیگر خریداری کنید.

چهارمین عنوان از این سری بازی تحت عنوان Uncharted 4: A Thief’s End در ماه می عرضه شد و امتیاز ۱۰ از ۱۰ را از گیم اسپات کسب کرد. داستان این بازی پس از داستان سه گانه پیشین روی خواهد داد اما شامل فلش‌بک‌هایی به گذشته داستان شخصیت Nathan، مخصوصاً زمان‌هایی که در کنار برادر خود یعنی Sam سپری کرده بود می‌باشد.

کالکشن Uncharted: The Nathan Drake امتیاز ۸ از ۱۰ را از گیم اسپات دریافت کرده است.

 

بروز رسانی: طبق تایید شرکت سونی این ارائه مستقل تنها مختص اروپا می‌باشد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید