حجم Call Of Duty: Modern Warfare Remastered مشخص شد

13 مهر 1395 - 21:21

Call of Duty: Modern Warfare Remastered به‌صورت کامل در ماه آینده همراه با Call of Duty: Infinite Warfare عرضه خواهد شد اما کسانی که آن را پیش‌خرید کردند، در هفته‌ی جاری به بخش تک‌نفره‌اش دسترسی داشته‌اند و برخی از یوتیوبرها، حجم بازی را اعلام کرده‌اند که در ادمه جزئیات بیشتری را مرور می‌کنید.

یکی از یوتیوبرها با نام NoahJ456، تصویری از مرحله‌ی نصب بازی در پلی‌استیشن۴ منتشر کرده است. با توجه به این تصویر، جهت نصب این عنوان به ۳۹٫۱۸ گیگابایت فضای خالی نیاز دارید، گرچه با نصب ۱۰٫۶۱ گیگابایت می‌توانید بازی را آغاز کنید. همچنین لازم به‌ذکر است که ۳۹٫۱۸ گیگابایت، حجم کُل بازی به‌شمار می‌آید و بازیکنان درحال حاضر فقط به بخش تک‌نفره دسترسی دارند که ۱۰٫۶۱ گیگابایت جهت اجرای آن کافی است و ماه آینده هم که رسما شاهد عرضه‌ی این عنوان خواهیم بود.

ct2v1cgxgaa5n5d

از اخبار مرتبط با Call of Duty: Modern Warfare Remastered، می‌توان به انتشار تریلر جدید و لیست تروفی‌ها اشاره کرد و علاوه بر این اعلام شده است که جهت اجرای بازی باید دیسک Call of Duty: Infinite Warfare درون دستگاهتان باشد.

Call of Duty: Infinite Warfare و Call of Duty: Modern Warfare Remastered در ۴ نوامبر (۱۴ آبان) برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهند شد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید