تماشا کنید: تریلر جدیدی از نسخه بازسازی شده Call of Duty Modern Warfare منتشر شد

۹ مهر ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۹

اکتیویژن به‌تازگی تریلر جدیدی ار نسخه بازسازی شده Call of Duty Modern Warfare منتشر کرده است که برای مشاهده آن پیشنهاد می‌کنیم به ادامه مطلب مراجعه کنید.

این ویدیو مربوط به بخش داستانی بازی می‌شود و بخش‌هایی از ماموریت‌های متعدد و به یاد ماندنی آن را به نمایش می‌گذارد. همان‌طور که می‌توانید مشاهده کنید، گرافیک بازی بهتر از همیشه به‌نظر می‌رسد:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

در ویدیوی بالا هیچ چیزی مربوط به بخش چندنفره نشان داده نمی‌شود اما در این بخش می‌توانید ۴۵ دقیقه از گیم‌پلی آن را تماشا کنید. تمام کسانی که نسخه‌های Legacy به قیمت ۸۰ دلار و لوکس دیجیتالی Call of Duty: Infinite Warfare به قیمت ۱۰۰ دلار را برروی پلی‌استیشن ۴ پیش‌خرید کند، می‌تواند یک ماه زودتر، یعنی در ۵ اکتبر (چهارشنبه ۱۴ مهر) به تجربه نسخه بازسازی شده Modern Warfare بپردازد.

نسخه بازسازی شده Modern Warfare به‌صورت جداگانه عرضه نمی‌شود البته سازندگان اخیرا اشاراتی داشته‌اند اما حداقل به‌طور رسمی تایید نشده است. برای دریافت آن باید یکی از نسخه‌های ویژه Call of Duty: Infinite Warfare را خریداری کنید که از ۸۰ دلار شروع می‌شوند.

استودیوی Raven Software برروی نسخه بازسازی شده Modern Warfare کار می‌کند و اینفینیتی‌وارد هم مشغول Infinite Warfare است. این دو عنوان همزمان در ۴ نوامبر (جمعه ۱۴ آبان) عرضه خواهند شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید