گیفت کارت
گیفت کارت

Tekken 7 – چرا قابلیت کراس‌پلی بین کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی وجود نخواهد داشت؟

۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۷

به‌تازگی، باندای نامکو توضیح داده است که چرا قابلیت کراس‌پلی بین پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی وجود نخواهد داشت و در ادامه می‌توانید جزئیات بیشتری را شاهد باشید.

کاتسوهیرو هارادا، تهیه‌کننده‌ی Tekken 7، راجع به این موضوع در توئیتر صحبت کرده است و به‌نظر می‌رسد که اوضاع تحت کنترل باندای نامکو نیست:

Street Fighter 5 فقط برای پلی‌استیشن۴ و Killer Instinct تنها برای ایکس‌باکس وان عرضه شده است، اما Tekken 7 برروی هردویشان منتشر خواهد شد. شرایط تفاوت دارند و رایانه‌های شخصی می‌توانند به هر دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن۴ دسترسی داشته باشند ولی مشکل سر سیاست‌ها و قوانین پلتفرم است و به ما مربوط نمی‌شود.

با شنیدن این خبر، اگر جزو طرفداران بازی‌های آنلاین و البته این عنوان باشید، حتما ناراحت و ناامید شده‌اید. به‌هرحال، کراس‌پلی قابلیت بسیار خوب و مفیدی است که باعث می‌شود تا بازیکنان بیشتری به‌صورت آنلاین با هم بازی کنند و دیگر به‌جای اینکه با بازیکنان یک پلتفرم به رقابت بپردازیم، با جمعیت بیشتر در پلتفرم‌های دیگر لذت خواهیم برد. پس شاید با کمی صبر، این مشکل نیز حل شود.

اعلام شده است که تاریخ انتشار Tekken 7، اوایل سال بعد است و پلتفرم‌های آن، رایانه‌‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن۴ خواهند بود. همچنین اگر به شایعات نگاهی بیاندازیم، این عنوان در آخرین هفته‌ی فوریه‌ی ۲۰۱۷ عرضه می‌شود. علاوه بر این‌ها، هنوز انتشار بازی برروی نینتندو ان‌ایکس تایید نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید