عنوان Final Fantasy 15 رده‌بندی سنی شد

۱۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۵

ESRB هم‌اکنون عنوان Final Fantasy 15 را رده‌بندی سنی کرده است؛ این کار به‌علاوه مشخص کردن رده‌سنی، محتویات کلی بازی را نیز توضیح می‌دهد. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

Final Fantasy 15 درجه T را دریافت کرده است و این بدان معنا می‌باشد که نوجوانان و بزرگسالان می‌توانند این بازی را تجربه نمایند. به طور دیگر، درجه T به معنی افراد بالای ۱۳ سال است. توضیحات کلی بازی شامل خشونت، الفاظ رکیک، خون و برهنگی جزئی می‌باشد. شما را به مشاهده توضیحات کامل ESRB دعوت می‌کنیم:

این یک بازی اکشن و نقش آفرینی است که بازی‌بازان را در قالب یک شاهزاده و دوستان او قرار می‌دهد؛ آنها قصد دارند از سرزمین خود در برابر موجودات شیطانی دفاع کنند. بازی از دید سوم شخص روایت می‌شود و بازی‌بازان در اطراف میدان‌های نبرد و محیط شهرها به حرکت در می‌آیند. همچنین، آنها با همین دید باید به انجام دادن مراحل مختلف بپردازند و با انسان‌ها و موجودات خیالی (مثل تایتان‌ها، شیاطین و غیره) به مبارزه بپردازند. بازی‌بازان از شمشیر، اسلحه و چند جادو برای شکست سربازان و موجودات عظیم در نبردهای دیوانه‌وار استفاده می‌کنند.

مبارزات بر پایه رنجیده شدن از درد، افکت‌های نور و تیر اندازی‌های واقع‌گرایانه شکل گرفته است. در برخی از میان پرده‌ها، نشان داده می‌شود که شخصیت‌ها به وسیله شمشیر زخمی شده‌اند؛ برای مثال، در یکی از این میان پرده‌ها شاهد زنی هستیم که به وسیله خنجر زخمی شده است. در یکی دیگر از این صحنه‌ها، شخصیتی را می‌بینیم که حال او خیلی وخیم است و بدن او بخاطر جراحتی که در آن وجود دارد بسیار خون آلود است. در طول بازی، چند صحنه برهنگی نیز وجود دارد. همچنین، کلمه sh*t در برخی از دیالوگ‌ها به گوش می‌رسد.

Final Fantasy 15 در تاریخ ۲۹ نوامبر (مصادف با ۹ آذر) برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان عرضه می‌گردد و بالاخره به صبر افرادی که برای مدت‌ها منتظر این بازی بوده‌اند خاتمه می‌دهد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید