کنسول پلی‌استیشن ۴ توانست در زمینه فروش از کنسول Wii U پیشی بگیرد

۸ مهر ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۱
کنسول پلی‌استیشن ۴ توانست در زمینه فروش از کنسول Wii U پیشی بگیرد

در تازه‌ترین آمار منتشر شده از فروش کنسول پلی‌استیشن ۴ در کشور ژاپن به نظر می‌رسد این کنسول توانسته‌است بالاخره از آمار فروش Wii U پیشی بگیرد. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

در حالی که کنسول پلی‌استیشن ۴ در بسیاری از کشور‌ها بصورت کامل از لحاظ فروش کنسول Wii U را پشت سر گذاشته‌است اما هنوز نتوانسته بود از آمار فروش Wii U در گشور ژاپن پیشی بگیرد. کنسول Wii U در کشور ژاپن مدت ها به عنوان کنسول اول خانگی در بین مردم این منطقه محسوب میشد تا اینکه بالاخره کنسول پلی‌استیشن ۴ توانست رکورد فروش Wii U را بشکند و به اولین کنسول مردم کشور ژاپن تبدیل شود.

خبر پیشی گرفتن پلی‌استیشن ۴ از کنسول Wii U برای اولین بار در جدیدترین آمار مدیا کرییت منتشر شد، بنابر بر آمار منتشر شده کنسول پلی‌استیشن ۴ توانسته‌است از زمان عرضه در ژاپن به آمار فروش ۳,۲۶۷ میلیون دستگاه برسد در صورتی که کنسول Wii U در زمان خود توانسته بود به آمار فروش ۳,۲۶۵ دستگاه دست پیدا کند.

اگر به دیگر آمارهای منتشر شده در این زمینه نگاه کنیم، میتوانیم ببینیم که شرکت سونی علاوه بر فروش کنسول خود، توانسته در زمینه‌های دیگر نیز از شرکت نینتندو پیشی بگیرد. این روز‌ها شاهد عرضه بازی‌های بزرگ و باکیفیتی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ هستیم در حالی که شرکت نینتندو فقط یک بازی باکیفیت در این مدت برای Wii U منتشر کرده‌است. در آینده نیز قرار است بازی‌های خوبی Persona 5 ،Final Fantasy 15 و Dragon Quest 11 برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شود و در برابر نینتندو فقط بازی بزرگ The Legend of Zelda: Breath of the Wild را برای طرفداران خود تدارک دیده‌است.

فروش کنسول ایکس‌باکس وان در کشور ژاپن در برابر این دو کنسول از آمار بسیار پایین تری برخوردار است. کنسول ایکس‌باکس وان از زمان عرضه در ژاپن توانسته‌است فقط تعداد ۶۸,۲۲۴ دستگاه به‌فروش برسد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید