تماشا کنید: مقایسه گرافیکی BioShock Remaster در مقابل نسخه اصلی

۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۴
تاریخ عرضه بازی BioShock: The Collection برای رایانه‌های شخصی تاخیر خورد

مدتی است که از عرضه BioShock Remaster می‌گذرد و فرصت خوبی برای افرادی است که تا هم‌اکنون این عنوان را تجربه نکرده‌اند و اولین بار است که به اجرا آن می‌پردازند. کاربران می‌خواهند بدانند تا چه حدی تفاوت گرافیکی بین نسخه بازسازی شده و اصلی وجود دارد، حال دیجیتال فاندری که یکی از بهترین و فنی‌ترین منبع‌ها است، ویدئویی را منتشر کرده که در آن مقایسه گرافیکی BioShock Remaster در مقابل نسخه اصلی نشان داده می‌شود. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

توضیحات دیجیتال فاندری برای ویدئو خود چنین است:

اولین نسخه از BioShock چند تغییر را بر روی پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی دریافت کرده است. بافت‌ها نورپردازی و غیره بهبود یافته‌اند؛ البته در برخی از مواقع این تغییرات نسبت به نسخه اصلی به چشم نمی‌آیند. برای بیشتر بخش‌های بازی پورت قوی‌ای انجام شده است که می‌توان به اجرا شدن بازی با نرخ ۶۰ فریم در ثانیه در کنسول‌ها اشاره کرد.

با اینکه بازی به صورت کلی عملکرد خوبی دارد، بزرگ‌ترین مشکل آن بافت‌ها هستند که در بعضی اوقات از نسخه‌ِ ۱۰ سال پیش بدتر به نظر می‌رسند. برای مثال، این مورد را می‌توانید در دقیقه چهارم ویدئو مشاهده فرمایید که نسخه اصلی در رایانه‌های شخصی نسبت به نسخه بازسازی شده در پلی استیشن ۴ عملکرد بهتری دارد! هر چند بعضی از این مشکلات برای افرادی مهم نیست. حال شما را به تماشای این ویدئو دعوت می‌کنیم:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید