Japan Game Awards: بهترین بازی سال و بهترین بازی‌های آینده مشخص شدند

28 شهریور 1395 - 15:30

در Japan Game Awards که هرساله در توکیوگیم‌شو برگزار می‌شود، بهترین بازی‌ها انتخاب شده‌اند و Splatoon بهترین بازی سال شده و Final Fantasy 15 هم بهترین بازی آینده. اگر دوست دارید تا هرچه بیشتر از برندگان بدانید، در ادامه همراه گیمفا باشید.

همان‌طور که در لیست زیر می‌بینید، عنوان موفق نینتندو، Splatoon، جایزه‌ی کلی را گرفته و بهترین بازی سال انتخاب شده و Call of Duty: Black Ops 3 هم به‌عنوان بهترین بازی خارجی و غیرژاپنی برگزیده شده است و اکنون لیست را به‌صورت کامل مشاهده می‌کنید:

splatoon

درباره‌ی دلیل پیروزی و بهترین بازی‌ سال‌شدن Splatoon گفته شده است:

Splatoon از نینتندو، عنوانی است که صرف نظر از سن بازیکنان، خیلی‌هایشان را خوشحال و هیجان‌زده کرده و این کار با قوانین ساده، گیم‌پلی کامل، گرافیک منحصربه‌فرد و هیجان مسابقات ۴ به ۴ چندنفره صورت گرفته است.

با تجهیزات و مکان‌های جدیدی که از طریق به‌روزرسانی‌های مداوم به بازی اضافه می‌شوند، سرگرم‌کننده‌بودن Splatoon بعد از عرضه‌اش حتی دو برابر شده است.

در خیلی از کامنت‌ها گفته شده که خانواده‌ها هم با این بازی خو گرفته‌اند و عنوانی بسیار جالب یا حتی جالب‌ترین است.

از آن‌جایی که این بازی یک شوتر جدید را ارائه داده و جنبش بزرگی را به‌ارمغان آورده و همراه پشتیبانی بزرگی از بازیکنان بسیار زیاد بوده، به‌عنوان بهترین بازی سال در Japan Game Awards 2016 انتخاب شده است.

علاوه بر این، بهترین بازی‌های آینده یعنی عناوینی که بهترین پیش‌بینی‌ها برایشان صورت گرفته و بیشترین احتمال موفقیت را دارند در Japan Game Awards مشخص شده‌اند و همان‌طور که می‌بینید، Final Fantasy 15 بهترین بازی آینده شده که چنین انتظاری هم از آن می‌رفت. اکنون لیست کامل را مشاهده می‌کنید:

jgafuture

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید