عناوین سازگار با پلی‌استیشن۴ پرو دارای برچسب PS4 Pro Enhanced خواهند بود

۱۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۳

پلی‌استیشن۴ پرو قرار است در اواخر امسال و ماه نوابر عرضه شود و افزایش عملکرد زیادی به عناوین مختلفی را ارائه خواهد داد که با پلی‌استیشن۴ معمولی هم سازگار هستند و ظاهرا هم شاهد برچسبی در جعبه‌ی بازی‌ها خواهیم بود که ما را از این موضوع یعنی پشتیبانی پلی‌استیشن۴ پرو آگاه می‌کنند. در ادامه همراه گیمفا باشید تا از جزئیات بیشتری آگاهی یابید.

اعلام شده بازی‌هایی که از پلی‌استیشن۴ پرو پشتیبانی می‌کنند، در باکس‌آرت‌شان شاهد برچسبی با نوشته‌ی PS4 Pro Enhanced خواهیم بود (تصویرش را در آخر خبر مشاهده می‌کنید) و در زیر قسمت پلتفرم درج شده است. درحالی که بسته به بازی شاهد پشتیبانی مختلف و ویژگی‌های کم‌تر و بیشتر خواهیم بود، سونی ادعا کرده که اگر علامت PS4 Pro Enhanced در باکس‌آرت یک بازی موجود باشد، یعنی شامل جلوه‌های بصری زیباتر و بهبودیافته، فریم‌ریت بهتر، سازگاری با اچ‌دی‌دی‌آر ۱۰ و رزولوشن افزایش‌یافته می‌شود.

اگر جزو آن دسته کسانی هستید که زیاد اهل بازی‌های فیزیکی نیستید و بیشتر خرید دیجیتالی را ترجیح می‌دهید، قادر خواهید بود تا با مراجع به پلی‌استیشن استور و بخش مربوطه، از اینکه عنوانی با پلی‌استیشن۴ پرو سازگار است یا خیر آگاهی یابید.

پلی‌استیشن۴ پرو که در جریان رویداد پلی‌استیشن میتینگ معرفی شد، در ۱۰ نوامبر (۲۰ آبان) عرضه می‌شود و برای خریدش باید ۳۹۹٫۹۹ دلار خرج کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید