Resident Evil 7 – دشمنان تقریبا همیشه از شما قوی‌تر خواهند بود

۱۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۳

شرکت کپکام با ساخت Resident Evil 7: Biohazard به شکلی جدی مشغول فاصله گیری از عناوین قبلی سری است و ما دائما در حال مشاهده تغییرات گوناگونی هستم که سازندگان قصد دارند با آنها، بازی خود را از همیشه ترسناک‌تر کنند. با گیمفا در ادامه مطلب برای مرور تازه‌ترین صحبت‌های سازندگان پیرامون این مهم همراه باشید.

بازی Resident Evil 7 تایید شده است که حتما دارای مبارزات اکشن خواهد بود زیرا این گزینه، عنصری نمادین در سری است اما با این وجود، فکر نکنید با دشمنانی ساده در خواهید افتاد که می‌توانید همه آنها را در عرض چند ثانیه نابود کنید.

کوشی ناکانیشی به عنوان کارگردان این بازی که تهیه کنندگی Resident Evil Revelations را هم در کارنامه خود دارد، پیرامون حضور دشمنان در عنوان جدید می‌گوید:

دشمنان شما به راحتی قابل جلوگیری و یا نابودی نیستند. تقریبا آنها همیشه از شما قوی‌تر خواهند بود که این مورد باعث افزایش عنصر ترس می‌شود و شما با خود خواهید گفت ‘چطور این را از بین ببرم؟ چطور از دست او فرار کنم؟’. ما تلاش بسیار زیادی کرده‌ایم تا این سطح تعامل را بین دشمن و بازیکن به وجود بیاوریم.

اینطور که به نظر می‌رسد، در بازی جدید ما شاهد دشمنانی کمتر اما قوی‌تر نسبت به عناوین قبلی Resident Evil خواهیم بود. ناکانیشی می‌گوید که این مورد باعث می‌شود بازی آنها یک Resident Evil جدید باشد. او اینطور ادامه می‌دهد:

زمانی که من اولین Resident Evil را بازی کردم موردی برایم سرگرم کننده بود و آن هم اینکه شما در نقش شخصیتی قرار می‌گرفتید که الان معروف شده است اما آن موقع چنین چیزی را نمی‌دانستید مثل کریس ردفیلد و جیل ولنتاین. شما می‌دانستید که در محیط زامبی وجود دارد اما چرا آنها اینجا هستند؟ من باید کجا بروم؟ من هیچ مهماتی ندارم. آیا می‌توانیم از مخمصه زنده بیرون بیایم؟ پیروز شدن در چنین تجربه وحشت و بقایی برای من سرگرم کننده بود. یکی از برنامه مهم ساخت این بازی هم پایبند بودن به تمامی مواردی است که از تجربه عناوین قبلی Resident Evil پشتیبانی می‌کنند مانند سیستم دارایی‌ها که به بازی جدید هم آمده است. چیزهایی که آن عناوین را پشتیبانی نمی‌کنند، کنار گذاشته می‌شوند.

Resident Evil 7 در ۲۴ ژانویه سال ۲۰۱۷ (۵ بهمن) برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید