Metal Gear Solid 5 – کونامی برنامه‌ای برای تکمیل ماموریت ۵۱ ندارد

۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۵

یکی از بحث‌برانگیزترین مواردی که پیرامون بازی Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain شکل گرفت، پایان آن و کامل ارائه نشدن این مهم بود. در این بازی اتفاقات احساسی بسیاری رخ داد اما داستان موارد زیادی را بی جواب باقی گذاشت و باعث نارضایتی برخی هواداران شد. آیا کونامی قصد دارد که این مشکل را رفع کند یا خیر؟ پاسخ این سوال همراه با توضیحات شرکت نامبرده در ادامه مطلب موجود است.

یکی از هواداران به تازگی در سایت توئیتر به سراغ مسئولین رفته و از آنها جویا شده است که آیا ماموریت ۵۱ را تکمیل می‌کنند؟ پاسخی که این فرد از حساب کاربری Metal Gear دریافت کرده است بدین شرح می‌باشد:

ماموریت ۵۱ یک محتوای داستانی اضافی بود که قبل از تکمیل مراحل ساخت لغو شد اما این پایان بازی نیست.

در ادامه توضیحات گفته شده که برخلاف اطلاعات قرار گرفته در دسترس هواداران، ماموریت ۵۰ همیشه قرار بوده که پایان بازی باشد. سازندگان هم ظاهرا قصد ندارند که ماموریت ۵۱ را تکمیل کنند:

هیچ برنامه‌ای در دستور کار نیست که پیرامون آن صحبت کنیم.

Metal Gear Solid 5: The Definitive Experience به تازگی معرفی شده است که شامل دو عنوان The Phantom Pain و  Ground Zeroes می‌شود. این بازی یک محتوای دانلودی جدید نیز دارد که ربطی به بخش داستانی ندارد.

تاریخ عرضه اعلام شده برای اروپا، ۱۳ اکتبر (مصادف با ۲۲ مهر) برای هر ۳ پلتفرم رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید