بزودی بروزرسانی گرافیکی بزرگی برای عنوان Ark: Survival Evolved منتشر می‌شود

۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۸
بازی Ark: Survival Evolved هفته آینده برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود

استودیوی وایلدکارت قرار است بروزرسان بزرگی را با تمرکز برروی ارتقا گرافیکی عنوان Ark: Survival Evolved برای کنسول‌ ایکس‌باکس وان منتشر کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

این بروزرسانی بزرگ قرار است در تاریخ ۱ سپتامبر برای کنسول‌ ایکس‌باکس وان عرضه شود، سازندگان بازی هنوز چیز زیادی از این بروزرسانی فاش نکرده‌اند اما تصویری مرموز در رابطه با این بروزرسانی منتشر شده‌است.

 در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده را مشاهده کنید.
در خبری دیگر از بازی Ark، یکی از مقامات ارشد استودیوی بازیسازی وایلدکارت، آقای Jeremy Stieglitz در صفحه توییتر خود نوشته است که ما در حال برنامه‌ریزی برای عرضه بروزرسانی جدید خود برای بازی Ark: Survival Evolved هستیم، متن توییت آقای Stieglitz بدین صورت است:
بسیار خوشحالم از اینکه در هفته پیش رو قرار است این بروزرسانی بزرگ برای کنسول ایکس‌باکس وان منتشر شود که شامل رندرینگ کامل سه‌بعدی ۷۲۰p و رابط کاربری ۱۰۸۰ است، پنج شنبه آینده روز بسیار مهمی خواهد بود.
عنوان Ark: Survival Evolved برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ ایکس‌باکس وان منتشر شده است، با اینکه بازی هنوز به‌صورت کامل عرضه نشده‌ و درحالت دسترسی زودهنگام قرار دارد اما توانسته به آمار فروش ۵٫۵ میلیون نسخه برسد.
0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید