بازی Dinos Reborn با انتشار یک تریلر معرفی شد

۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۰

استودیوی سازنده‌ی بازی Dinos Reborn امروز در خبر بسیار خوبی به معرفی این عنوان پرداخت. ضمنا به منظور آشنایی بیشتر بازی‌بازان، ویدئویی از این بازی در دسترس قرار گرفته است که بخش‌های جالبی از آن را به تصویر می‌کشد.

دو استودیوی ویژن اج اینترتینمنت (Vision Edge Entertainment) و هارد کد وی (Hard Code Way) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار بازی Dinos Reborn در سبک‌های جهان‌باز و بقا به صورت اول شخص را دارند. همان‌طور که از نام بازی پیداست، بازی‌بازان باید با انواع دایناسورها مبارزه داشته و یا از آن‌ها فرار کنند تا برای بقا مبارزه داشته باشند. در همین راستا، سلاح‌ها و آیتم‌هایی نیز در اختیارشان قرار می‌گیرد که نباید از آن‌ها غافل شوند. پس در صورتی که از علاقه‌مندان به این آثار هستید، Dinos Reborn را به هیچ وجه از دست ندهید.

به گفته‌ی سازندگان، بازی Dinos Reborn نقشه‌ی بسیار وسیعی دارد و بازی‌بازان می‌توانند در آن به کشف رمز و رازهای مختلفی بپردازند. ضمنا امکان ساخت سازه‌ها و استفاده از مهارت‌های مختلف نیز در این بازی فراهم است. تغییر آب و هوا نیز یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب این عنوان به حساب می‌آید. در نهایت باید منتظر بود و دید که آیا این بازی به موفقیت خواهد رسید یا خیر.

بسیاری از منتقدان عقیده دارند که بازی Dinos Reborn شباهت‌های فراوانی به عنوان ARK: Survival Evolved دارد. امروز تریلری هم از ابتدای این اثر در دسترس قرار گرفته است که در پایان می‌توانید آن را تماشا و دانلود کنید. اطلاعات دیگر نظیر پلتفرم‌های مقصد این بازی نیز در آینده عرضه خواهد شد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

16
4
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید