سه بازی رایگان بعدی فروشگاه اپیک مشخص شدند

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

به نظر می‌رسد که لیست سه بازی رایگان بعدی فروشگاه اپیک (Epic Store) لو رفته که شامل بازی‌های ارزشمندی است.

همانطور که در جریان هستید، این هفته فروشگاه اپیک میزبان بازی محبوب شرکت راک استار (Rockstar) یعنی GTA V است و طرفداران می‌توانند این بازی را به رایگان از این فروشگاه دانلود کنند و برای همیشه به تجربه‌ی آن بپردازند. اما به تازگی لیست عناوین رایگان بعدی این فروشگاه نیز مشخص شده‌اند که بازی‌های بسیار بزرگی را شامل می‌شود.

هفته‌ی بعد و در تاریخ پنج شنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۹ (۲۱ می) طرفداران می‌توانند بازی Civilization VI را به رایگان دریافت کنند و هفته‌ی بعد از آن در تاریخ پنج شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹ (۲۸ می) نیز بازی Borderlands The Handsome Collection به صورت رایگان در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. در نهایت و در تاریخ پنج شنبه، ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ (۴ ژوئن) نیز فروشگاه اپیک بازی ARK: Survival Evolved را به صورت رایگان در دسترس قرار خواهد داد.

البته دیروز شایعاتی منتشر شده بود که خبر از رایگان شدن بازی The Witcher 3: Wild Hunt می‌داد. اما به نظر می‌رسد که شرکت اپیک فعلا برنامه‌ای برای رایگان کردن این بازی ندارد و امکان رایگان شدن این بازی در تابستان وجود دارد.

اگر از جمله کسانی هستید که تاکنون بازی GTA V را تجربه نکرده‌اند و یا نسخه‌ی غیر قانونی آن را دریافت کرده‌اند، می‌توانید هم‌اکنون نسخه‌ی قانونی این بازی را به‌صورت رایگان از فروشگاه اپیک دریافت کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید