گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Call of Duty 2 دارای بهبود بزرگی در نرخ فریم برروی ایکس‌باکس وان بوده است

۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۱

بازی Call of Duty 2 اخیراً به لیست بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت اضافه شده است و نتایج مربوط به آنالیز آن برروی کنسول نسل هشتم یعنی ایکس‌باکس وان نشان می‌دهد که عملکرد آن بطور چشمیگری بهبود یافته است.

نسخه مربوط به ایکس‌باکس ۳۶۰ بازی Call of Duty 2 با وجود سرعت ۶۰ فریم در ثانیه مشکلاتی داشته است. دیجیتال فاندری اعلام کرد که این بازی در هر فریم ۱۶٫۷m رندر داشته است اما بطور مداوم دچار پرش‌هایی بوده است که بدلیل اجرای بازی برروی ۳۰ فریم در ثانیه درست در ثانیه قبل از برگشت به نرخ فریم مورد نظر بوده است. طبق بررسی انجام شده برروی خروجی‌های این بازی برروی کنسول ایکس‌باکس وان، این مشکلات بطور کامل برطرف شده است.

دیجیتال فاندری اعلام نمود که نرخ فریم بازی مخصوصاً در زمانیکه در مراحل، شاهد حضور دشمنان بسیاری برروی صفحه نمایش هستیم کاهش عجیب و غریبی داشته است اما این موضوع در مورد کنسول ایکس‌باکس وان بسیار نادر بوده است که می‌تواند بدلیل برتری GPU و تاثیرات آن بوده باشد که هیچ مشکلی را نشان نمی‌دهد.

با وجود این افزایش در عملکرد و کیفیت بازی، امکان اجرای این بازی تنها برروی رزولوشن ۷۲۰p امکان پذیر بوده و ویژگی‌های تصویری آن مانند نسخه ایکس‌باکس ۳۶۰ می‌باشد.

هدف برنامه پشتیبانی از نسل قبل این نبوده است که برروی کیفیت بازی‌ها تاثیری بگذارد و آنها را بهتر نشان دهد اما در این بازی شاهد این موضوع بوده‌ایم. در دیگر بازی‌هایی که از طریق این برنامه قابلیت اجرا برروی کنسول ایکس‌باکس وان را پیدا کرده‌اند و در آن نیز با افزایش کیفیت مواجه بوده‌ایم، بازی Red Dead Redemption بوده است. یک بازی جهان باز وسترن که در آن شاهد بهبود نرخ فریم نسبت به کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ بوده‌ایم.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید