گیفت کارت
گیفت کارت

سازنده بازی Sleeping Dogs برروی بازی جدیدی کار می‌کند اما آن بازی Sleeping Dogs 2 نیست

۳ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۵:۲۷

یونایتد فرانت گیمز، سازنده کانادایی بازی‌های Sleeping Dogs و ModNation Racers اعلام کرد که بازی بعدی آنها Smash and Grab نام داشته و یک بازی آنلاین چند نفره مبارزه‌ای می‌باشد که دارای چشم انداز جدیدی برای جنگ‌های گروهی ۳v3 خواهد بود.

بازی Smash and Grab در آینده و در یک شهر دیسپوتین روی خواهد داد، جاییکه گروه‌های مخالف به غارت و تجارت سلاح دست می‌زنند. این بازی شامل مسابقات ۱۵ دقیقه‌ای خواهد بود که در آن بازیکنان بایستی کالاهایی به ارزش ۵۰۰۰۰ دلار را از سمت مخالف و رقیب جمع آوری کنند. با شروع مسابقات شما به فروشگاه‌های بزرگی دسترسی خواهید داشت که از طریق آنها امکان باز کردن مادهای مربوط به سلاح‌هایی چون اره برقی یا کمان سمی را خواهید داشت. در این بازی همچنین سیستم سطح بندی وجود خواهد داشت که به بازیکنان امکان باز نمودن آیتم‌های بیشتری نظیر لباس را خواهد داد.

استفن وَن دِر مِشت، مدیر عامل یونایتد فرانت گیمز در بیانیه‌ای اعلام کرد:

بازی Smash and Grab ترکیبی است از بازی‌های مورد علاقه ما یعنی بازی‌های آنلاین رقابتی با توجه به خبرگی که در بحث مکانیزم اکشن آن داریم و بازی‌های مبارزه‌ای که در طول ساخت بازی Sleeping Dogs تجارب خوبی را در مورد آنها بدست آوردیم.

این بازی از طریق دسترسی زود هنگام برای رایانه‌های شخصی در استیم و در ماه سپتامبر در دسترس خواهد بود. با اینکه این بازی از نظر تکنیکی بازی تمام نشده محسوب می‌شود اما یونایتد فرانت گیمز اعلام نمود که سرشار از قابلیت‌ها و تجارب جدید خواهد بود.

این بازی شامل یک حالت تمرینی آفلاین و دو حالت چند نفره و نقشه خواهد بود. سازنده بازی اعلام کرد که در ادامه برروی سلاح‌ها، آیتم‌ها، نقشه‌ها و حالت‌های بیشتری کار خواهد کرد.

بازی Smash and Grab تقریباً شبیه به اسپین آف Triad Wars بازی Sleeping Dogs خواهد بود که پیش از لغو شدن مراحل ساخت آن در ماه دسامبر سال ۲۰۱۵، در همین استودیو در دست ساخت قرار داشت.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید