بروزرسان جدید بازی Pokemon Go قابلیت بررسی وضعیت هجومی و دفاعی Pokemon را خواهد داشت

۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۱۸

نیانتیک اقدام به انتشار بروز رسان جدیدی برای بازی Pokemon GO نموده است که امکان مشاهده و ارزیابی توانایی‌های Pokemon را به بازیکن می‌دهد.

از طریق این بروز رسان جدید بازیکنان قادر خواهند بود تا توانایی‌های دفاعی و هجومی Pokemon مورد نظر خود را ببینند که توسط لیدرهای تیم آنان ارزیابی می‌شوند.
بنابراین تنها بازیکنانی امکان استفاده از این قابلیت را خواهند داشت که حداقل به لول ۵ رسیده و یکی از دسته‌های موجود در بازی را انتخاب کرده باشند. این بازی شامل ۳ تیم به نام‌های Mystic ،Valour و Instinct می‌شود که طبق اطلاعات بنظر می‌رسد که تیم Valour از دو تیم دیگر بهتر است.
امکان مشاهده وضعیت دفاعی و هجومی یک Pokemon در وضعیت او در زمان نبرد بسیار تاثیر گذار خواهد بود.
از سوی دیگر این بروز رسان همچنین برخی مشکلات بازی را برطرف خواهد نمود. طبق گفته نیانتیک آنها همچنان در حال کار برروی چند قابلیت جدید و هیجان انگیز هستند تا به این بازی اضافه کنند.
اخیراً نیانتیک اعلام کرد که رویکرد جدیدی را در مقابل بازیکنان متقلب در پیش گرفته و کسانیکه از نرم افزارهای تقلبی چون GPS-spoofers استفاده می‌کنند را بصورت دائم مسدود خواهد کرد. بازیکنانی که به عنوان متقلب شناخته شوند یک ایمیل حاوی اطلاعاتی دریافت خواهند کرد که در آن مسدود شدن و از اعتبار ساقط شدن یوزرشان اعلام خواهد شد، گرچه این قابلیت برای بازیکنانی که احساس می‌کنند به اشتباه مسدود شده‌اند فراهم شده است تا از طریق پشتیبانی بازی موضوع را پیگیری کنند.

در ادامه تصاویری را از این قابلیت جدید مشاهده خواهید کرد:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید