جشنواره‌ی مجازی Pokemon GO در ماه جولای برگزار خواهد شد

به سنت هر ساله‌ی بازی Pokemon GO، امسال هم جشنواره‌ی این بازی در ماه جولای برگزار خواهد شد. مطمئنا شرایط ویژه این روز‌ها و قرنطینه‌ی خانگی، این جشنواره را هم مانند سایر رویداد‌های فیزیکی تحت تاثیر قرار داده است و امسال در قالب مجازی برگزار خواهد شد. همراه گیمفا باشید.

بی‌شک یکی از محبوب‌ترین بازی‌های گوشی‌های هوشمند، Pokemon GO به حساب می‌آید. عنوانی که آمار فوق‌العاده‌ی بیش از یک میلیون دانلود را تجربه کرده است و این اعداد تاکنون از این هم بالاتر رفته است.  بازی‌بازان زیادی مشغول شکار پوکمون‌ها در سراسر دنیا یا نبرد با دوستان خود هستند. استودیوی سازنده این بازی، نیانتیک (Niantic) همچنان و پس از گذشت چهار سال از این بازی پشتیبانی می‌کند. مثلا چندی پیش، به‌روزرسانی برای این بازی عرضه شد که ظاهر شخصیت‌های بازی را دچار تغییراتی می‌کرد.

هیچ عنوانی به اندازه‌ی Pokemon GO از شرایط قرنطینه‌ی خانگی آسیب ندیده است چرا که هسته‌ی گیم‌پلی این بازی بر مبنای گشت‌وگذار در محیط بیرون از خانه و تعاملات اجتماعی است. البته استودیوی نیانتیک راه چاره‌ای برای این معضل پیدا و تغیراتی را در گیم‌پلی این بازی اعمال کرد تا بازی‌بازان در خانه هم بتوانند به تجربه‌ی این عنوان بپردازند. از طرفی دیگر، یکی از مهم‌ترین رویداد‌های این بازی برای هواداران جشنواره‌ی سالانه‌ی آن به حساب می‌آید. درست مانند سایر رویداد‌های فیزیکی که امسال در قالب مجازی برگزار شدند، جشنواره امسال هم همین مسیر را در پیش خواهد گرفت. این موضوع نشان می‌دهد که هیچ چیزی، حتی شیوع جهانی ویروس کرونا نیز نمی‌تواند جلوی گسترش این بازی را بگیرد.

استودیوی نیانتیک با انتشار پستی در حساب کاربری خود در توییتر از قالب ویژه‌ی جشنواره‌ی امسال خبر داد. قالبی که برخلاف سال‌های گذشته در شهرهای بزرگی چون شیکاگو، دورتموند و یوکوهاما برگزار نمی‌شود و به‌صورت مجازی شاهد آن خواهیم بود.

یک تجربه‌ی کاملا تجدیدنظر شده از جشنواره‌ی Pokemon GO به زودی به سمت شما می‌آید!

۲۵ جولای (۴ مرداد)

۲۶ جولای (۵ مرداد)

تاریخ [برگزاری جشنواره] را به خاطر بسپارید.

استودیوی نیانتیک در ادامه پستی را در بلاگ رسمی خود منتشر کرد و به توضیحاتی درباره‌ی این جشنواره پرداخت. برخلاف سال‌های گذشته که تعداد محدودی از بازی‌بازان و با خرید بلیت می‌توانستند در آن حضور یابند، اکنون هر کسی می‌تواند عضوی از این جشنواره باشد. علاوه بر این، برای اولین بار این جشنواره در دو روز متوالی برگزار خواهد شد.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 8٫00 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید