Jade Empire به‌زودی برای اندروید و آی‌اواس منتشر خواهد شد

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۹

درست قبل از اینکه بایوور با Mass Effect و Dragon Age غوغایی به‌پا کند، در سال ۲۰۰۵ عنوان Jade Empire به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین بازی‌های این استودیو منتشر شد؛ البته به‌صورت انحصاری ایکس‌باکس و بعدا برای رایانه‌های شخصی. حال، اعلام شده کسانی که تجربه‌ی این بازی را از دست داده و موفق به این کار نشده‌اند، می‌توانند در آینده‌ای نزدیک آن را در صفحه‌ی کوچک گوشی هوشمندشان بازی کنند. در ادامه همراه گیمفا باشید.

بر اساس گزارش تاچ آرکید، سازنده و ناشر، آسپیر مدیا، نسخه‌ی جدید اندروید و آی‌اواس Jade Empire را تایید کرده که در آینده‌ای نزدیک منتشر خواهد شد. نسخه‌های موبایلی، براساس نسخه‌ی “ویژه” این عنوان خواهند بود که دراصل، سال ۲۰۰۷ برای رایانه‌های شخصی به‌انتشار رسیدند و شامل گرافیک بهبودیافته می‌شوند.

دراصل، از قبل تایین شده بود که نسخه‌‌های موبایلی Jade Empire همین امروز منتشر شود (همان‌طور که در تریلری از آی‌جی‌ان دیدیم)، گرچه به‌نظر می‌رسد که با صحبت‌های تاچ آرکید، این بازی تاخیر خورده ولی به‌زودی عرضه می‌شود و تاریخ دقیقی مشخص نشده است.

Jade Empire در ۲۰۰۵ به‌صورت انحصاری برای ایکس‌باکس عرضه گردید و بعدها هم برای رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس۳۶۰ (از طریق Xbox Originals) منتشر شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید