گیفت کارت
گیفت کارت

سه بازی جدید به سیستم پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت اضافه شدند

۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۶

پروژه‌ی پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت برای کنسول نسل هشت خود، ایکس‌باکس‌وان، از E3 سال گذشته کلید خورد و تاکنون شاهد اضافه‌شدن عناوین مختلف بوده‌ایم. چه بازی‌های بزرگی مانند Red Dead Redemption و چه بازی‌های کوچکی مانند سه بازی جدیدی که امروز به این سیستم اضافه شده‌اند. در ادامه همراه گیمفا باشید.

مانند همیشه، بازی‌های جدید این هفته‌ی سیستم پشتیبانی از نسل قبل ایکس‌باکس‌وان را لری هریب که ملقب به میجور نلسون است، اعلام کرده و جزو بازی‌های سابق Xbox Live Arcade هستند. سه بازی جدیدی که به این سیستم اضافه شده‌اند، Nin2-Jump،  New Rally-X و  Mr. Driller Online هستند.

سه بازی جدیدی که به سیستم پشتیبانی از نسل قبل اضافه شده‌اند، کمی قدیمی‌اند و برای خود عمری گذرانده‌اند! طوری که New Rally-X در ۲۰۰۶ وارد سیستم XBLA شده و چند سال بعد، Mr. Driller Online منتشر شده است و در آخر، در ۲۰۱۱ شاهد عرضه‌ی Nin2-Jump بوده‌ایم.

هر دو عنوان New Rally-X و  Mr. Driller Online توسط باندای نامکو منتشر شده‌اند، ولی Nin2-Jump کلا از سوی ناشری جداست. طبق معمول، اگر این بازی‌ها را برروی ایکس‌باکس۳۶۰ خود دارید، به‌راحتی قادر به دریافت آن‌ها هستید و در لیست‌تان قرار می‌گیرند، اما اگر این‌طور نیست، هنوز قادر به خریداری این عناوین برای ایکس‌باکس۳۶۰ هستید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید