تصاویر و اطلاعات جدیدی از Conan Exiles منتشر شد

۲۷ تیر ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۶

به‌تازگی، فان‌کام که سازنده و ناشر Conan Exiles است، تصاویر جدیدی از سلاح‌ها و خرابه‌های تمدن‌های گذشته‌ی آن در صفحه‌ی رسمی فیس‌بوکش به‌اشتراک گذاشته و در کنار آن، توضیحاتی هم در موردشان داده است. در ادامه همراه گیمفا باشید.

اگر به‌یاد داشته باشید، فان‌کام کمی قبل تصاویری از چند سلاح این بازی منتشر کرده بود و درمورد نحوه‌ی استفاده و کاربرد آن‌ها هم توضیحاتی ارائه داد. حال علاوه‌بر منتشرکردن تصاویر از سلاح‌های جدید و توضیحاتی در مورد آن‌ها، تصویری از خرابه‌های تمدن‌های گذشته‌ی مربوط به این عنوان به‌اشتراک گذاشته و اطلاعاتی مختصر را ارائه کرده است. توضیحات منتشرشده به شرح زیر است:

همان‌طور که شما در بیابان Conan Exiles زنده مانده‌اید، ابزار جدیدی را کشف می‌کنید و یا می‌سازید که اجازه‌ی انجام کارهای مختلف را به شما می‌دهند.

چکش برای تعمیر سازه‌های خراب‌شده و تجهیزات عالی است، و می‌توانید یک سلاح موقتی و مناسب درصورت بروز شرایط اضطراری بسازید. کلنگ به شما اجازه‌ی تفکیک‌کردن سریع سنگ‌های بزرگ را می‌دهد، پس می‌توانید منابع بیشتری جمع‌آوری کنید.

خنجر بسیار ویژه است. این چاقوی قربانی‌کننده، برای برش قلب دشمنان‌تان استفاده می‌شود.

صحرا جایی است که سفر Conan Exiles شما آغاز می‌شود. بعد از این‌که نصف راه را طی کردید، باید در استفاده از منابع‌تان صرفه‌جویی کنید تا با ساختن ابزار مختلف و پناه‌گاه از خودتان محافظت کنید.

تبعیدیان ماجراجو اکثرا می‌توانند باقی‌مانده‌ی تمدن‌های گذشته را بیابند که راه‌شان را به صحرای خشک باز می‌کنند.

اگر آماده نباشید، این قلعه‌ها و معابد قدیمی می‌توانند ثابت کنند که خطرناک هستند، اما باید شجاع باشید و با آن‌ها روبه‌رو شوید.

Conan Exiles در ژانویه‌ی ۲۰۱۷ در شبکه‌ی استیم و برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود و برای کنسول‌های نسل هشتِ ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن۴ هم در تاریخ دیرتری عرضه خواهد شد. اکنون شما را به تماشای تصاویر منتشرشده دعوت می‌کنیم.

 

 

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید